Telefon Ekranında Morluk Nasıl Geçer?

Telefon Ekranında Morluk Nasıl Geçer?

Telefon Ekranında Morluk Nasıl Geçer?, Teknolojinin git gide yayılmasına bağlı olarak akıllı telefonlar ile alakadar ki alternatifler de çoğalmış durumdadır. ücret aralıkları farkındalık gösteren akıllı telefonlar her ne kadar kullanıcıların ihtiyaçlarını büyük oranda karşılasa da bazen can sıkıcı durumlar açığa çıkabilmektedir. Bunlardan biride telefon ekranında oluşan morluklardır. başka isimiyle mürekkep akması olarak da adlandırılan bu vaziyet akıllı telefonlarda çatlama veya kırılma yaşandığı süreçte Dahil ekranda meydana gelmektedir. Kısa vakit içinde ekranın bir kısmını veya tamamını kaplayan bu mor lekeler akıllı telefonların Dahil ekranında ki piksellerin kırılması sonucunda açığa çıkmaktadır. Telefon ekranında morluk oluşmuşsa bunun Biricik hal çaresi ekran değişimidir. Kara, mor veya koyu mavi şeklinde ki bu renkler zamanla bütün ekranı kaplayarak telefonlarda ki görüntüyü kaybeder ve dokunmatiğin çalışmasına Mani olur.

Telefon Ekranında Mürekkep Akması Sorununun Çözümü

Akıllı telefonların ekranında oluşan mor veya başka renklerin çözümü ekran değişiminin yapılmasıdır. Akıllı telefonlarınızda koyu mavi, mor veya Kara renk oluşumu meydana geldiyse ve bu renkler sonrasında telefonunuzu etken olarak kullanamıyorsanız telefonunuzu firmamıza getirerek ekran değişiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Alanında ihtisas gösteren firmamız akıllı telefonunuzun ekran değişimi ile alakadar sizlere en iyi şekilde Muavin olarak telefonunuzu en kısa müddette etken bir şekilde kullanabilmeniz için Muavin olacaktır.

Telefon Ekranında Morluk Nasıl Geçer?

Telefonun düşmesi, çarpma veya ayrımlı surumlar sonucunda açığa çıkan mürekkep dağılması telefonun güvence kapsamına girmemektedir. Bundan Ötürü mürekkep dağılmasına çözüm bulmak için ekran değişimi yaptırma ile alakadar bizzat imkânlarınızı kullanmak durumundasınız. Konu ile alakalı firmamızın yetkili servisleri ile iletişime geçtiğiniz taktirde firmamız çalışanları sizlere şart olan en iyi hizmeti sunmaya çalışacaklardır. Alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından tamiri yapılacak olan akıllı telefonunuza ezilet Özgün Mahsul ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Firmamız çalışanları ekran değişimini maksimum 60 dakika içerisinde tamamlamaktadırlar. güvence kapsamı dışında çözeceğiniz sorunlarınız için alanında uzman firmalar ile çalışmanız epey ehemmiyetlidir. Telefonunuzun Özgün parçalarının adına Özgün parçalar takılmasını ve telefonunuzun henüz önceki performansını göstermesini istiyorsanız bu konuda tereddüt etmeden firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ekran Değişimi Yapılması Gerekir mi ?

Telefon ekranında çıkan morluklar mürekkep dağılması sonucunda oluşmuşsa ağırbaşlı bir Mesele ile karşı karşıyasınız demektir. Bu vaziyet nasıl açığa çıktı, telefonunuz düştü mü yoksa Katı bir yere mi çarptı, likid mı aldı gibi sorulara Cevap bulmanız ehemmiyetlidir. Telefon Ekranında Morluk Nasıl Geçer? Ekranınızın Dahil kısmının tamamiyle kırılması ve buna bağlı olarak mürekkebinin dağılması telefonunuzun kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Bu vaziyet karşısında telefonunuzu Arka kazanmak ve uzun bir Devre tekrar kullanmak istiyorsanız teknik alt yapısı epey donanımlı ve konu hakkında alanında uzman kişiler ile çalışmanız ehemmiyetlidir. Telefonunuzu randımanlı bir şekilde kullanmak ve yetkili servisin sana sağlayacağı avantajlardan faydalanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmenizi öneririz.

Telefon Ekranında Morluk Nasıl Geçer?

İç ekran ve ekran değişimi ile alakadar firmamızın müşterilerine sağladığı çok Hususi çalışmaları bulunmaktadır. İç ekranda mürekkebin dağılması sonucu telefonun henüz önceki performansına döndürülmesi ve Dahil aksamının temizlenmesi ile alakadar firmamız çalışanları büyük bir profesyonellik göstererek telefonunuzun kısa müddette Onarım edilmesini sağlamaktadır. Telefonunuzda değiştirilmesi şart olan bütün parçalar orijinali ile değiştirilir. Düşme veya alınan vuruş sonucu Fena bir görüntünün açığa çıkmasına yol açan bu vaziyet ile alakadar yetkili servisimiz bütün endişelerinizi silerek sizlere eskisinden de Yepyeni ve performansı yüksek bir akıllı telefon sunmaktadır.

Her parça değişimi ve ekran değişimi ile alakadar Lüzumlu araştırmalar ve tecrübeler sonucunda ustalık kazanmış ve kifayet bilgiye sahip olan firmamız sizlere akıllı telefonlarınız güvence kapsamı dışında ki sorunlarında en iyi şekilde Muavin olmaktadır.

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ