iPhone Bükülme Sorunu Ve Çözümü

iPhone Bükülme Sorunu Ve Çözümü

iPhone Bükülme Sorunu Ve Çözümü ,iPhone markasının ülkemizde çok sayıda kullanıcısı bulunmaktadır. Kullanıcılar umumi olarak iPhone marka telefonları kalitesinden Ötürü çokça seçenek etmektedirler. ama nihayet dönemlerde piyasaya sürülen iPhone modellerinde kullanıcıların rahatsız olduğu bir vaziyet gözlendi. Bu vaziyet ise iPhone meydana gelen bükülme veya yamulma sorunudur. Akıllı cihazlar epey duygulu ve ince ürünler olduğundan Ötürü bazen Çok baskıya maruz kaldıklarında bu gibi durumlar açığa çıkabilmektedir. Ama kalitesinden kuşku etmediğiniz ve uzun yıllardır kullandığınız iPhone markasının böyle bir yanılgı vermesi epey can sıkıcı olabilmektedir. Peki, böyle bir vaziyet ile karşı karşıya geldiğinizde ne yapmanız gerekmektedir?

Apple yetkilileri bu vaziyet karşısında sorunun kullanıcı hatası olmasından kaynaklı ürünün güvence kapsamına girmediğini belirtmişlerdir. iPhone telefonlarda meydana gelen bükülme veya yamulma sorununun telefonun geri cepte taşınmasından veya telefonun kılıfsız olarak kullanılmasına yönelik bir bozukluk verdiğini savunmuşlardır. Telefon bükülmesi meselesi son zamanlarda en çok iPhone telefonlarda karşılaşılmıştır. Kasa kısmının ince olduğu iPhone modellerinde bu vaziyete henüz sık rastlanmaktadır. Cam üzerine baskı yapılan kasa bölümü kasılarak telefonun şeklinde bozulmalar meydana gelmektedir.

iPhone’ da Bükülme Olduğu Nasıl Anlaşılır?

iPhone Bükülme Sorunu Ve Çözümü, iPhone marka telefonunuzda bükülme meselesi olup olmadığını test etmek için kimi yolları kullanabilirsiniz. Şöyle ki; iPhone modellerde ki telefonların geri bölümü herkesin bildiği üzere düzdür. geri kasayı dikkatli bir şekilde incelediğinizde gözünüze bir eğim takılıyorsa bu vaziyet yamulma olduğunun bir işaretidir. Bunun yanı Dizi ekran kısmına dokunduğunuzda rastgele bir esneme Veyahut ekrana baskı yapınca bir göçme oluşuyorsa bunlar iPhone modelinizde bir bükülme olduğunun göstergesidir. iPhone marka telefonunuzda ilmi olarak Anlatım edilebilecek bükülme nedenleri mevcuttur. Bunları umumi olarak sıralarsak şunları söyleyebiliriz:

  • İphone marka telefonunuzun Taraf kısmında yer Meydan ses tuşlarının yer aldığı kısıma rastgele bir baskı yapılırsa bükülme meydana gelebilir.
  • Apple ürünlerinde İphone modellerinde alınan baskı Çoğunlukla Taraf kısımdan veya merkezden almaktadır. Buna bağlı olarak iPhone modelinizi Daimi olarak cebinizde kılıfsız olarak taşırsanız bu gibi durumlar ile karşılaşmanız aşikardır.

iPhone Bükülme Sorunu Ve Çözümü

şayet iPhone marka telefonunuzda rastgele bir bükülmeye şahit olduysanız ilk olarak bu meselesi bizzat yöntemleriniz ile halletmeye çalışmayın. ters taktirde henüz Fena sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. iPhone telefonunuzu öncelikle bir Apple yetkili servisine götürebilirsiniz. iPhone ’ da meydana gelen bükülme meselesi telefon üzerinde işlevlerinizi gerçekleştirmeye Mani değildir. ama fiziksel görüntünün vermiş olduğu rahatsızlıktan Ötürü bu meselesi ortadan kaldırmak isteyebilirsiniz. iPhone bükülme meselesi Çoğunlukla kullanıcı hatası olarak algılandığı için Apple yetkili servisleri tarafından güvence kapsamı dışında kaldığı ve tamirinin fiyatlı olduğu bilgisi verilebilir. kimi Apple servisleri tarafından ücretsiz olarak değişimi yapılabilmektedir.

Sorunu Düzeltmenin Maliyeti Ne Olur ?

iPhone marka telefonunuzda bükülme meselesi ile karşı karşıyaysanız ve güvence kapsamı dışına alındıysanız bu konuyla alakadar firmamız yakından ilgilenmektedir. Yetkili servis hizmeti veren firmamız iPhone telefonlarınızda meydana gelen bükülme, yamulma gibi sorunlarınızı en kısa müddette çözüme kavuşturmaktadır. Bunun için öncelikle firmamız ile iletişime geçmeniz ehemmiyetlidir. Alanında uzman ve deneyimli Apple teknisyenlerimiz iPhone telefonunuzun ekran kısmını sökerek kasa kısmını elle dikkatli bir şekilde düzeltmeye çalışarak henüz önceki haline gelmesini sağlar. Özenli bir şekilde henüz önceki haline getirdiği telefonunuzun ekranını takarak sizlere teslim eder. Tekrar özdeş sorunun yaşanmaması için telefon kılıfı alarak önlem almanızda yarar vardır. Firmamız akıllı cihazlarınız ile alakalı yaşamış olduğunuz her türlü sıkıntıya değin, üzerine kısa müddette çözüme varmanız için çok Müsait fiyatlara sizlere hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ