AnTuTu Performanslı Android Telefonlarını Açıkladı

AnTuTu Performanslı Android Telefonlarını Açıkladı

AnTuTu Performanslı Android Telefonlarını Açıkladı

AnTuTu Performanslı Android Telefonlarını Açıkladı ,performansını ortaya çıkaran en popüler özellik testi olan AnTuTu, her ay en iyi performans gösteren akıllı telefonların bir listesini paylaşıyor. Bu listenin Android sürümü nihayet Aralık için güncellendi. Zirvenin Yepyeni bir sahibi Mevcut.

Nubia’nın oyuncu odaklı telefon serisinin Yepyeni modeli olan Red Magic Mars, ilk koltukta oturuyor. Snapdragon 845 işlemci 320,464 puan alabiliyor. Özel olarak üretilen likid / hava hibrid soğutma sistemi RedMagic Mars’ı kullanıyor gibi görünüyor. Kirin 980 destekli Huawei Mate 20, 309,130 puanla ikinci sıraya çekilmek zorunda kaldı.

Nubia-Red-1Magic-Mars

Üçüncü sırada Haysiyet V20 305.525 puanı Mevcut. Huawei Mate 20 x ve Huawei Mate 20 Pro sırasıyla dördüncü ve beşinci. AnTuTu Performanslı Android Telefonlarını Açıkladı Haysiyet Magic 2, Xiaomi Black Shark Helo, OnePlus 6T, Xiaomi Black Shark ve nubia X’in ilk on listesi Gene Çinli üreticiler tarafından hakimdir.Önümüzdeki aylarda, Snapdragon 855 akıllı telefonlar satılacaktır.

AnTuTu En İyi Performanslı Android Telefonlarını Açıkladı

AnTuTu Liste, bu cihazlarla beraber büyük farklıklar yapacaktır. AnTuTu Performanslı Android Telefonlarını Açıkladı Son vakitlerde, Samsung Galaxy S10 veya Xperia XZ4 gibi cihazlar tanıtılacak. Örneğin, Xperia Xz4’ün AnTuTu testinden Yepyeni bir sızıntıda 395,721 puan alabileceğinizi paylaştık. Huawei tarafında, Kirin 985 hakkında kimi söylentiler vardı.

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ