iPhone Ekran Kırılması Garantiye Girer mi

iPhone Ekran Kırılması Garantiye Girer mi

iPhone Ekran Kırılması Garantiye Girer mi

iPhone Ekran Kırılması Garantiye Girer mi ,iPhone ekranını kırdıktan sonra telefonun ekranı hasar görürse, ön camdaki çatlak, likid teması veya darbeler, telefon üreticileri tarafından tamamiyle kullanıcı hatası olarak kabul edilir. kimi durumlarda, ekran otomatik olarak çökebilir. Bunun nedeni, cihazın aşırı ısınması veya unutulmasıdır. Gene, bu vaziyette, güvence kapsamı dışında kalır.

Kaskonuz Var İse Dikkat

Şayet iPhone cihazınızı alırsanız Kasko Ayrı olarak şirketinizle iletişim kurunuz. Çünkü Kasko sözleşmesinin hükümleri dahilinde ekran değişikliklerini veya başka tamir işlemlerini ücretsiz yapabilirsiniz. Kasko şirketini Kasko Sözleşmenizdeki bağlantı numaralarından arayabilir ve Detaylı bilgi alabilirsiniz. Öyleyse şayet kasonuzuz yoksa ekran işlemlerini nasıl değiştirebilirim?

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone ekran değişimi, uzman ve tecrübeli Apple teknisyenleri tarafından Hususi ekipman kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişim süresi vasat 30 dakika ve 2 taraflı ücretsiz gönderimin kullanıldığı 3 (üç) Amel günüdür.

ekran değişimi

  1. iPhone ekran değişikliği, başka bir deyişle Dahil ekran + ön cam + dokunma alanı + Özgün üründen oluşan Hariç panel kullanılıyor.
  2. Telefondaki bilgileriniz (rehber, uygulamalar, notlar, galeri vb.) Silinmez.
  3. Telefon ekranı performansında rastgele bir farkındalık yoktur, başka bir deyişle dokunma hızı / hassasiyeti ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü.
  4. Cam kırılma ve ön cam çatlama problemini önlemek için 25 TL değerinde Kırılmaz Cam koruyucu Armağan ücretsiz olarak takıldı.

Teknik servisimizde yapılan bütün ekran ve parça değişikliklerinden sonra, 3 ay süren Telefon Hastanesi imzalı ve teknik servis garantili kartınızla telefonunuz sana teslim edilir. iPhone Ekran Kırılması Garantiye Girer mi bir güvence kartınızın olması sebebiyle, ekranla alakadar kullanıcı hatası dışındaki bütün teknik meseleler ücretsiz olarak çözülecektir.

İç Ekran Kırılması Nasıl Düzeltilir?

İç ekran kırılması nedir açıklamak gerekirse; akıllı telefonların ekranları üç ayrı katmandan oluşur. En üst katmanda Gorilla Glass ya da benzeri cam ekran ve onun iPhone Ekran Kırılması Garantiye Girer mi altındaysa sayısallaştırıcı , digitizer ya da dokunmatik ekran denilen bir bileşen bulunur. Burada tek gaye en alttaki katman yani asıl önem arz eden LCD panelin hasar görmesini önlemek.

iPhone Ekran Kırılması Garantiye Girer mi

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ