iPhone Kasa Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone Kasa Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone Kasa Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone Kasa Değişimi Nasıl Yapılır , iPhone 6 akıllı telefonunuzun kılıfı ezilebilir, çizilebilir veya zamanla çarpılabilir. Bazı durumlarda, renk solması ile kırılma ve çatlama meydana gelebilir. Böyle bir sorunun çözümü, davanın değişimidir. Nasıl iPhone 6, iPhone 6 döviz kuru durumunda değiştirmek için değişim fiyatı, Cep ve nasıl onarım işlemi, makalemizde sahip olduğunuz tüm soruların cevapları makalemizde gerçekleşir.

iPhone 6 Kasa Değişim Fiyatı

iPhone 6 kasa değişimi fiyatı 3 ay Telefon Hastanesi teknik servis garantisi ile 400 ₺’dir. Değişim Borsası alanında deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz, gerekli teknik servis ortamı koşullarının sağlandığı alanda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanmaktadır. Teknik servis söz konusu olduğunda 2 (iki) tarafı ücretsiz gönderim sevkiyat hizmetini kullandığımızda 3 (üç) iş günü olan dür iPhone 6 kasa değişimi 3 periyodudur.

iPhone 6 Kasa Değişikliği Nasıl Yapılır

Periyodik olarak sterilize edilmiş, tamamen statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kamerası tarafından kontrol edilen teknik servis odamızda özel üretim teknisyeni ekipmanı ve Orijinal Ürün kullanılarak yapılır. iPhone 6kasa onarım prosedürleri durumunda, bilgileriniz silinmez. Telefon sıfırlanmaz.Orijinal alüminyum kasa değişimi durumunda kullanılır. Burada çok meraklı bir soruya cevap verelim. iPhone 6 kasa çelik sorulur.

"<yoastmark

Alüminyum çelik değildir. Telefonunuzu, kasanın değişiminden sonra istediğiniz gibi denetleme hakkına sahipsiniz ve herhangi bir hoşnutsuzluk veya tereddüt varsa, geri ödeme hakkına sahipsiniz. Davayı değiştirdikten sonra, telefonunuz 3 ay boyunca Telefon Hastanesi onaylı kasa garanti kartı ile size teslim edilecektir. Garanti kartınız olması nedeniyle, kullanıcı hatası haricinde garanti süresi kapsamında karşılaşılan teknik sorunlar APPLE teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Apple iPhone telefonları fabrika çıkışı itibariyle alüminyum alaşım kasaya sahiptirler. Kullanıma bağlı olarak bu telefon kasaları çizilebilir, kırılabilir, ezilebilir, bükülebilir veya belli bir süre sonra deforme olabilir. Deformasyona uğrayan iPhone telefonlarınızın kasalarını sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşturuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey mağazamıza uğramak veya anlaşmalı olduğumuz kargo ile tarafımıza ücretsiz göndermek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ