iphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

iphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler

iphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler

İletişim, geçmişten günümüze her daim olan bir kavramdır. İnsanlar bazen sözlü bazen de sözsüz olacak şekilde birbirleri ile iletişime girerler. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, hayatımızda da birçok kavram değişmeye başladı. iphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler bunlardan biri de şüphesiz, cep telefonlarıdır. Artık nerede olduğunuz, anında gözlemlenebiliyor. Daha bunun gibi birçok örnek sayılabilir. Cep telefonları, insanlar için neredeyse bir organları gibi olmaya başladı. Cep telefonları olmadan dışarıya çıkamazlar, çıkarlarsa da unutmuş gibi yaparlar.

Suya Düşen iphone ?

Cep telefonları, son yıllarda epey ilerleme kaydetti. İsterseniz hem telefon hem bilgisayar olarak kullanabilirsiniz. Cep telefonları içerisinde en kaliteli ürünler, biraz pahalı da olsa iphone’dur. Ürünlerin yapım aşamasında kullanılan malzemeler son modellerdir. Sağlamlık açısından değerlendirilmeye alındığında, iphone diğer markalara göre daha önde duruyor. İphone’nun suya düşme ihtimalini de göz önünde bulundurmak gereklidir. Her işin kendine göre riskli durumları olabiliyor.

iphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler şunlardır:

• Cep telefonunuzun suya düştüğünü gördüğünüz an, ilk olarak yapmanız gereken sakin olmaya çalışmaktır.
• Ardından telefonunuzu kapatın.
• iphone’nunuzu kapattıktan sonra, işlemlere devam edebilirsiniz.
• Kurulamayı iyi yaparsanız, her şeyi daha iyi çalışmaya başlar.

2 gün geçtikten sonra tekrardan aynı şikâyetler devam ediyorsa, yapılması gereken tekrardan 2-3 gün aynı şekilde bekletmek olacaktır. Bu önlemleri düzenli bir şekilde uygulamaya devam edersiniz. Eğer müdahale yapıldıktan sonra da cep telefonunuz benzer şekilde eskisi gibi sıkıntı veriyor ise yapılması gereken teknik servise göndermek olacaktır. iphone Suya Düşerse Yapılması Gerekenler ilk anda telefonunuzu kapatmanız gerekecektir. Çünkü kısa devre yapabilir. Bu gibi sıkıntılara yol açtıktan sonra yapılması gereken, cep telefonlarımızı daha dikkatli kullanmaya gayret etmektir. İlk anda telefonunuzu üflemeyin ya da sarsmayın. Bu gibi yanlış davranışlar da cep telefonlarınızın bozulmasına neden olabilir. Firmamız bu konuda size özel olarak yardımcı olmaktadır. Gerekli tamir ve bakımlar alanında uzman personel tarafından yapılmaktadır. Ayrıca yapılan tüm tamirat işlemi de garanti kapsamı içerisinde sunulur. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir