iPhone Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

iPhone Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

iPhone Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

iPhone Ekran Değişimi Fiyat Apple şirketi son zamanlarda çıkardığı yeni model Iphone marka telefonlarıyla ekran teknolojisini zirveye çıkardı. Telefonun ekranını telefonun tümüne taşıyan iPhone marka telefonlarda son çıkan modelinde bir önceki modellerinde bulunan tek tuşunu da kaldırdı. Ön yüzü sırf ekran olan iPhone telefonların vizyonunı, dış etkenlere karşı korumakta daha zorlaştı. Iphone Ekran Değişimi Fiyatları da oldukça yüksek olduğundan ekranı korumak için önlemler almak daha kolaydır.

iPhone Telefonların Ekranının Hasara Uğramaması için Alınacak Önlemler

Ön yüzü tamamen ekran olan Iphone telefonların düşmeye ve çarpmaya karşı korumak için darbelere karşı son derece dayanıklı ekran koruyucular üretildi. Kırılmaz cam olarak adlandırılan bu ekran koruyucuları da son zamanlarda büyük bir gelişim gösterdi ve Ön yüzü tamamen ekran olan Iphone marka telefonlarınızın vizyonunı dış etkenlere karşı büyük koruma sağlamaktadır. Ek olarak iPhone telefonlarına özel üretilen sağlam telefon kılıfları da bulunmaktadır. Bunlar içinde kullanımı kolay olanları tercih etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Çünkü kullanımı rahat olmayan bir kılıf seçtiğinizde, telefonunuzu kullanırken elinizden kayıp yere düşme ve hasara uğrama şansını arttırmış olmaktasınız.  Ek olarak kullanımı zorlaşan telefonlar kullanıcısına da zorluk çıkarmaktadır. şundan dolayı kullanımı basit ve sağlam kılıfları tercih etmeniz telefonunuzu korumak için faydalı olacaktır.

iPhone Ekran Değişimi Fiyat

iPhone Telefonların Ekranında Hasar Oluştuğunda Neler Yapılmalı?

iPhone telefonunuzun ekranı bir sebeple hasara uğramış olduğunda, öncelikle Apple ile çağrı merkezi numaralarından mesajşime geçmeniz gerekmektedir. Eğer İstanbul’a ulaşımınız kolay ise İstanbul’da bulunan Apple Store’lara gitmeniz problemin çözümü açısından basit olacaktır. Apple Store’lara gitmeden önce randevu almanız icap ettiğini unutmayalım. Ulaşımınız zor ise çağrı merkezinde çalışan operatörler size yardımcı olacak ve sizi yönlendireceklerdir. iPhone Ekran Değişimi Fiyat bilgisini ulaştığınız kişilerden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi harcamaları

iPhone Ekran Değişimi Fiyat detayları, Apple’ın resmi sitesinde de yer almaktadır. Orada yer edinen fiyatlar yalnız ekran hasarı için geçerlidir. Eğer telefonunuz düştüğünde ekranın haricinde bir parçası da hasar gördüyse ek olarak ücretlendirme olacağını bilmeniz gerekmektedir. Telefonunuzun garantisi kullanıcı hatalarından oluşan hasarları kapsamamaktadır. Fakat telefonunuzu bir kereye mahsus değişiklik yapma hakkınınız bulunmaktadır.

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ