iPhone Ekran Tamiri Nerede Yapılır

iPhone Ekran Tamiri Nerede Yapılır

iPhone Ekran Tamiri Nerede Yapılır

iPhone Ekran Tamiri Nerede Yapılır Gelişen teknolojinin hayatımıza soktuğu tüm cep telefonları gibi iPhone’lar da zaman geçtikçe yeni modellerin çıkmasıyla demode hale gelebiliyor. Kimi zaman da çarpma ve düşme gibi istenmeyen durumlar meydana geldiğinde iPhone ekran tamiri nerede yapılır soruları sorulabiliyor. Harika özellikleriyle hayatımıza renk ve fonksiyonellik katan iPhone’ların ekran tamiri ve bakımı hüner ve tecrübe gerektirmektedir.

iPhone Ekran Tamiri Nerede Yapılır

Tamirat hizmetinin verildiği ortamın statik elektrikten arındırılmış olması başarılı bir tamir-bakım hizmeti için bir zorunluluktur. Steril, hijyenik ve statik elektrikten arındırılmış bir ortama sahip olan teknik servisimiz ekran değişiminin yanı sıra anakart arızası, ses ve home tuşu değişimi ve benzeri sorunları da çözmektedir.

Tecrübe ve Becerinin Gücü

Tamirat ve bakım hizmetleri her zaman tecrübe ve beceriyi aynı anda sağlayan teknik personelin uzmanlık alanıdır. Servisimiz iPhone markasına ait bütün modellerin tamirat ve değişim hizmetlerini özenle vermektedir. Ekran değişimlerinde dokunmatik yüzey, iç ekran ve dış panel genel olarak değişmesi söz konusu olabilen parçalardır. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına güler yüzlü ve hızlı bir teknik servis hizmeti veren servisimiz cihazı çeşitli testlerden geçirmektedir. Dokunmatik özelliği ve ekran parlaklığının da test edildiği teknik servisimiz iPhone ekran tamiri nerede yapılır sorusunun yanıtını başlıbaşına oluşturmaktadır.

iPhone Cihazınız Uzman personelimiz sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Firmamız 12 senedir bakım, onarım ve değişimi hizmetleri vermektedir. Değişiklik sırasında kullanılan parçalar %100 orijinaldir. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunan firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti için temiz ve titiz bir ustalıkla çalışmaktadır. Değişiklik sırasında telefonun LCD ekranı işlem görmediği için renk ve parlaklık kalitesinde herhangi bir problem olmaz.

iPhone 8 2017 Yılları Arasında En Çok Tutulan Telefonlar Arasına Girmeyi Başarmıştır. iPhone  Ekran Değişimi , iPhone  Cam Değişimi , iPhone  Batarya Değişimi , iPhone  Şarj Soketi Değişimi , iPhone  Hoparlör Değişimi , iPhone Mikrofon Değişimi , iPhone  Anakart Değişimi , iPhone  Kasa , iPhone  Arka Kamera Değişimi , iPhone  Ön Kamera Değişimi Arızaları’ndada Yardımcı Olmaktayız.

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ