Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım Kişilerin en sık yaşadığı problemlerden birisi de telefon eğilmesi bükülmesi veya yamulması durumudur. Akıllı telefonlar ince ve duygulu ürünler olduğu için çizilmeye ve böyle durumlarla karşılamaya mahkum hale gelebilmektedir. Böyle bir vaziyet başınıza geldiyse ne yapmamız gerekir? Bu vaziyet kullanıcı Hatasından Ötürü olduğu için güvence kapsamına girmemektedir. Telefon yamulması telefonu kılıfsız kullanmak veya telefonu geri cepte kullanarak üzerine oturmak gibi durumlarda ortaya Menfaat. Bazen de telefonun yere düşmesi dahi buna sebep olabilen bir durumdur. Telefon yamulması görülen en sık telefon cihazı iPhone dur. Özellikle kasa bölümü  ince olan modellerine görülmektedir. Camdan baskı görerek kasa bölümü kasılır ve şeklinde bozulma meydana gelir.

Telefonda yamulma olduğunu anlamanın kimi yolları vardır :

Geri bölümü bilindiği üzere düz bir şekildedir. geri kasada bir eğim varsa yamulmaya işaret olduğunun göstergesidir. Yada ekrana dokunduğunuzda bir esneme ve  ekrana bastırınca göçme oluyorsa bunlar telefonunuzda bir yamulma oluşmuş demektir.

ilmi olarak yamulmanın sebepleri vardır:

  • Telefonun Taraf kısmında bulunan ses tuşlarının olduğu kısımdan bir baskı aldığı vakit yamulma olabilir.
  • Apple ürünlerinde telefon modelleri Çoğunlukla baskıyı merkezden yada Taraf kısımdan alıyor. çünkü de cep de kullanıldığı vakitte bu kısımdan vuruş alarak telefonun ziyan görmesine sebep oluyor.

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım, Öncelikli olarak telefonunuzun başına böyle bir vaziyet geldiyse meselesi bizzat çözümlerinizle halletmeye çalışmayın. Sonucu henüz Fena olabilir. Ürünü apple bayi servisine götürerek sorununuzu kolaylıkla çözebilirsiniz. Aslına bakılırsa kullanıcıyı etkileyen bir vaziyet değil. Normal kullanımına sürek eder. Yazılım’sal olmasa da fiziksel temas da bir rahatsızlık verebilir. Yamulduğu için haliyle yer aldığı bölgede de eğimli duracaktır. Bu tür durumları göz ardı ederek kullanabilirsiniz.

Firmamıza bununla alakadar bir çok sual gelmektedir. Yamulan telefonumu kendim düzeltebilir miyim?

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım

Örneğin iphone 6’yı ele alalım:

Evvela ekran sökülür. Kasa bölümü da elle dikkatli bir şekilde düzeltme sağlanarak henüz önceki haline getiriliyor. Sonrasında özenle henüz önceki haline getirilir. Bu sorunun tekrar olmaması yerine telefon kılıfı kullanmak da yarar vardır. gerçekte iphone da çıkan bu Mesele başka rakip firmalar İmkan sağlamıştır. “yamulmayan telefon” olarak satış reklamları da görülmüştür. fazla büyük bir Mesele olmadığı için, kimi kullanıcılar bu şekilde de kullanabiliyorlar. fakat Daimi düzeltme işlemi de telefonun deforme olmasına sebep olabilir.

Telefonum Yamuldu Ne Yapmalıyım

Siz de telefonunuz da böyle sorunlarla karşılaşıyorsanız firmamızı arayarak veya yetkili servisimize getirerek destek alıp kısa müddette sorununuzu çözebiliriz. Unutmamalısınız ki bu meselesi elbette kendiniz de çözebilirsiniz. fakat riskli bir vaziyet olduğunu unutmamak gerekir. Mesele olarak , ekran kırılabilir. Bu vaziyet sana henüz maliyetli bir hale sokabilir. Veya sökme işlemi yaparken kimi entegrelere de ziyan verebilirsiniz. çünkü işinde uzman firmamıza ürününüzü getirerek henüz sıhhatli bir çözüme erişebilirsiniz.

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ