Whatsapp Durum Gönderilemiyor Hatası

Whatsapp Durum Gönderilemiyor Hatası

Whatsapp Durum Gönderilemiyor Hatası

Whatsapp durum gönderilemiyor hatası sohbet durum özelliğinin gelmesinden sonra kullanıcılar artık platformdan hiç çıkamamaya başlamıştır. Eskiden ara sıra rehberimizde yer alan kişilerin profil resimlerine ve kişilerle ilgili kısmına bakarlardı. Ama artık durum panelinde tüm arkadaşlarımızın hikaye paylaşımlarına bakabiliyoruz. Rehberimizde ki kişiler de durumlarımıza bakabilsin diye kendi paylaşımlarımızı yapıyoruz. Aslında bu durum birbirine göreceli hale geldi. Gittiğiniz yerleri, özel günleri veya eğlenceli bir anı paylaşarak durum alanını daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Yaptığımız yorumlar, mesajlarla aynı şekilde rehberimizde arkadaşlarımız tarafından yapılabilir. Durumu paylaşan kullanıcıların ” whatsapp durum gönderilemiyor hatası ” oldukça can sıkıcı. Hatayı düzeltmek için aşağıdaki çözüm bilgilerini size sağlayacağız.

Whatsapp Durum Gönderilemiyor Ve Paylaşılmıyor

Whatsapp durum gönderilemiyor hatası whatsapp hikaye gönderilemiyor diyor, whatsapp hikayesi paylaşılmıyor, whatsapp durumu hata veriyor, whatsapp durumu paylaşmıyor, whatsapp durumu hata veriyor neden gönderilemiyor, ben whatsapp durum alanında paylaşmaya çalışıyor fakat hata veriyor. Whatsapp uygulamasının içerisine girişinizi gerçekleştirdikten sonra durumu paylaştıktan sonra aradan zaman geçtiğinde gönderilemedi olarak görünürse sebebini birlikte kontrol edeceğiz.

Whatsapp Durum Gönderilemiyor

Whatsapp, Play Store ve Apple Store üzerinden ücretsiz olarak telefonlarımıza indirdiğimiz bir sohbet uygulamasıdır. Ancak kullanımı için bir internet veri bağlantısına sahip olmak gereklidir. İnternet bağlantınız varken bir durum paylaşmak istediğinizde gönderilemeyen bir uyarınız varsa aşağıdaki adımları aktif edebilirsiniz.

Cep Hastanesi Durum

  • İlk sırasında internet bağlantısının kontrol edilmesine fayda var.
  • O yüzden bunu yeniden paylaş demeden bağlantıları kontrol ettikten sonra gönderiyi silerek aynı paylaşımı tekrar denemelisiniz.
  • Bu ayarı yaptıktan sonra sorununuz devam ederse whatsapp telefondan kaldırıp tekrar kurabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; WhatsApp durum ayarları , WhatsApp durum paylaşma sorunu iPhone , WhatsApp durum paylasma , Whatsapp güncelleme gönderiliyor hatası , whatsapp’ta durum görünmüyor , WhatsApp durum gönderiliyor , WhatsApp durum güncellemesi , WhatsApp business durum paylaşamıyorum , Whatsapp Durum Gönderilemiyor Hatası

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ