iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone Hafıza Yükseltme işlemlerini yaptırarak telefonunuzu değiştirmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Telefonunuzdaki depolama alanından şikayetçiyseniz servisimizde yükseltme işlemi yapabilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz ile iPhone telefonlarınızın hafıza yükseltme, yazılım güncelleme gibi tüm işlemlerini güvenle gerçekleştiriyoruz. Servisimize teslim ettiğiniz cihazları 1 gün içerisinde size geri teslim ediyoruz.

iPhone Hafıza Entegresi Nedir?

iPhone Hafıza Yükseltme NAND entegresi dediğimiz telefonların ANAKART üzerinde bulunan önemli bir donanımdır. Bu donanımın işlevi, telefonunuzdaki fotoğrafları, videoları, uygulamaları vb. görüntülemektir. kısacası cihazınızdaki tüm bilgilerin depolandığı yerdir. Bu nedenle NAND (bellek) entegresi dediğimiz donanım çok önemlidir. iPhone hafıza entegresi , verilerin depolandığı birimdir. Fotoğraflar, videolar, notlar ve diğer veriler bu parçaya kaydedilir.

Telefonun üretimi sırasında NAND entegresi adı verilen donanımlar kuruluyor ve 16 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB arasında değişiyor. Bu nedenle yüksek GB hafıza entegresi kurulduğunda telefonunuzun fiyatı yükselir. Çoğu kullanıcı, ucuz oldukları için düşük GB modelleri seçer. Telefona, çektiğiniz fotoğraflara veya videolara yapılan güncellemelerden sonra hafızanız dolar ve telefonunuzu artık kullanamazsınız. Mobil Hastane teknik servisimize yüksek GB hafıza entegresi kurarak telefonunuzun hafızasını arttırabilirsiniz.

iPhone Hafıza Yükseltme Ücretleri

iPhone Modeli
64 GB’a Yükselt
128 GB’a Yükselt
256 GB’a Yükselt
512 GB’a Yükselt
iPhone 6 Hafıza
999 TL
1199 TL
Hafıza
Hafıza
iPhone 6 Plus Hafıza
999 TL
1199 TL
Hafıza
Hafıza
iPhone 6s Hafıza
1099 TL
1499 TL
Hafıza
Hafıza
iPhone 6s Plus Hafıza
1099 TL
1499 TL
Hafıza
Hafıza
iPhone 7 Hafıza
1499 TL
1849 TL
Hafıza
Hafıza
iPhone 7 Plus Hafıza
1499 TL
1849 TL
Hafıza
Hafıza
iPhone 8 Hafıza
Hafıza
2350TL
2649 TL
Hafıza
iPhone 8 Plus Hafıza
Hafıza
2350TL
2649 TL
Hafıza
iPhone X Hafıza
Hafıza
3999 TL
4749 TL
Hafıza
iPhone XR Hafıza
Hafıza
2849 TL
3249 TL
Hafıza
iPhone XS Hafıza
Hafıza
3250 TL
4250 TL
Hafıza
iPhone 11 Hafıza
Hafıza
3999 TL
4499 TL
Hafıza
iPhone 11 Pro Hafıza
Hafıza
4499 TL
4999 TL
Hafıza
iPhone 11 Pro Max Hafıza
Hafıza
4499 TL
4999 TL
5499 TL
iPhone 12 Hafıza
Sorunuz
Sorunuz
Sorunuz
Sorunuz

Telefon Hafıza Nasıl Yükseltilir

iPhone Hafıza Yükseltme çeşitli nedenlerle veya tesadüfler nedeniyle düşük kapasiteli bir iPhone satın almış olabilirsiniz. Bir süre sonra bellek dolarsa, fotoğraf çekemez veya uygulama yükleyemezsiniz. Bu durum çok can sıkıcı olabilir. iPhone tıpkı bilgisayarlar gibidir, içinde hafıza nand vardır ve bu parça ANAKART teknisyeni tarafından değiştirilebilir. iPhone donanım belleği yükseltme hizmeti gerçekleştirilmiştir.

iPhone Hafıza Yükseltme Pendik

Telefon Hastanesi ekibimizden de yardım alabilirsiniz. Özellikle Pendik , Kartal , Tuzla vb. bölgesinde bu tür teknik servislerin yoğun kullanımından kaynaklanan hatalı uygulamalar cihazınıza zarar verebilir.

Apple orijinal yedek parça ve malzemeleri kullanan ekibimiz, memnun kalacağınız bir sonuç almanızı sağlayacak kapasite geliştirme süreçlerinde size yardımcı olacaktır. Şehir dışında olsanız bile bize kargo ile göndereceğiniz hafıza geliştirme işlemlerini gerçekleştirerek ürünlerinizi kısa sürede size ulaştırıyoruz.

iPhone Hafıza Yükseltme Yolları

Ne yazık ki iPhone hafızasını artıracak bir program yok ama hemen endişelenmeyin . Aşağıdaki makaleyi okursanız, tüm verilerinizi ömür boyu yedekleyebilirsiniz. iCloud bulut hizmetinin depolama alanı yetersizse veya bulut hizmetleri için ücret ödemek istemiyorsanız, farklı kalitede hizmetler sunan bulut hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Google Drive: 15 GB’lık ücretsiz bir depolama alanı sunuyor. Google Drive uygulamasını indirin ve tek tıkla büyük dosyalarınızı kaydedin.

Microsoft OneDrive: hizmeti, 5 GB’a kadar disk alanını kullanıcılarına ücretsiz veriyor.

DROPBOX: son güncellemesi ile birlikte üyelerine 2 GB’a kadar ücretsiz kullanım alanı sunabiliyor.

Amazon İCLOUD Drive: servisi ise 5 GB’a kadar ücretsiz saklama alanı sağlıyor.

Open Drive: diğer servislere oranlara daha yeni 5 GB’a kadar alanı ücretsiz veriyor.

Mega: bulut servisi ise şu an için dünyada ücretsiz olarak en fazla depolama alanı sağlayan servis olarak öne çıkıyor. Sunduğu alan tam olarak 50 GB ve ücretsiz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  iPhone hafıza arttırma fiyat , iPhone hafıza yükseltme Yorumlar , iPhone hafıza yükseltme zararları , iPhone 7 hafıza arttırma fiyat , iPhone 6S Hafıza arttırma Fiyat , iPhone hafıza yükseltme izmir , iPhone hafıza temizleme , iPhone SE hafıza yükseltme

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ