Telefon Ekranında Renkli Çizgiler Var

Telefon Ekranında Renkli Çizgiler Var

Telefon Ekranında Renkli Çizgiler Var

Telefon ekranında renkli çizgiler var ne yapmam lazım? Çözümün ne olduğunu merak eden kullanıcılarımız için faydalı olacağını umduğumuz bir rehber yazı hazırladık. Bu rehberi takip ederek sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Telefon Ekranında Renkli Çizgiler Neden Olur?

Telefon Ekranında Renkli Çizgiler Var ne yapmam lazım? Bu renkli çizgiler neden var? Ekranım mı kırıldı? diye soruyorsanız bu makale bu soruna çözüm getirecek. Öncelikle bu sorununun nedenini anlamamız gerekir.

Bu sorun genellikle hasarlı ekranlarda meydana gelmektedir. Eğer çizgilerle birlikte dokunmatiğinizde çalışmıyorsa teknik servise gitmekte fayda var. Eğer yazılımsal bir sorundan kaynaklanıyorsa aşağıdaki adımları takip edin.

Telefon Ekranında Renkli Çizgiler Nasıl Gider?

Telefon Ekranında Renkli Çizgiler Var ne yapmam lazım? Birçok müşterimiz telefon ekranında çizgiler olması sorunu ile mağazamıza gelmektedir. Pendik’te bulunan Teknik Servisimizde bu sorunu ,isteğinize bağlı olarak, A Kalite veya orijinal ekran değişimi ile çözmekteyiz. Tabii her zaman bu sorun donanımsal kaynaklı olmuyor.

Şu adımları takip ederek telefon ekranında renkli çizgiler var sorununa çözüm bulabilirsiniz;

 • Çizgiler Ekran Görüntüsüyle Beraber Hareket Ediyorsa: 
 1. Telefonunuzu yeniden başlatın. Eğer sorun devam ediyorsa sonraki adıma geçin.
 2. Geliştirici seçenekleri bölümünde, İşaretçi konumu özelliğini etkinleştirip etkinleştirmediğinizi kontrol edin. İşaretçi konumu etkinleştirildiğinde, telefon ekranınız dokunmatik verilerinizi parlak izler ve kesişen mavi çizgiler şeklinde görüntüler.
  İşaretçi konumu özelliğini Ayarlar bölümünde arayarak devre dışı bırakabilirsiniz.
 • Çizgiler Ekran Görüntüsüyle Beraber Hareket Etmiyorsa:
 1. Bu durumda dokunmatik ekranından şüphelenmek gerekir. Büyük ihtimal dokunmatik ekranda bir hasar vardır. Teknik Servisimize gelerek ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Ekran Değişiminde Verilerim Silinir mi?

Ekran değişimlerini 3 aylık garanti ile yapmaktayız. Ekran değişimi sırasında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Eğer üç ay içinde kırılma veya suya düşme hariç herhangi bir arıza olursa bize getirerek ücretsiz bir şekilde yeniden ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Telefon ekranında renkli çizgiler, Telefon ekranında renkli çizgiler nasıl geçer, Ekranda renkli çizgiler çıkıyor, Telefon ekranında çizgiler, Telefon ekranda dikey çizgiler çıkıyor, Telefon Yere Düştü ekranda çizgiler var, iPhone ekranda renkli çizgiler, Huawei ekranda çizgiler.

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

  Gerçek Müşteri Yorumu

  Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
  Burhan AÇIKGÖZ