Xiaomi Telefonum Kapandı Açılmıyor

Xiaomi Telefonum Kapandı Açılmıyor

Xiaomi Telefonum Kapandı Açılmıyor

Xiaomi telefonum kapandı açılmıyor ne yapabilirim? Xiaomi telefonum kapandı açılmıyor sorunu, telefonun bazı işlemlerden sonra açılmaması sonucu ortaya çıkıyor. Yeni bir uygulama yüklenmesi sonucunda, telefonun sıfırlanması sonucunda veya güncelleme sonucunda Xiaomi telefonda açılmama sorunu olabilir. Peki bu sorulara çözüm olarak ne yapılabilir? Detaylar yazımızda.

Xiaomi Satın Aldım Ama Açılmıyor

Yeni aldığım Xiaomi telefonum kapandı açılmıyor. İnternet üzerinden veya fiziksel bir ortamdan aldığınız cihazlar bazı zamanlarda açılmayabilir. İlk etapta şarj olmaması veya güç düğmesinin çalışmaması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunlar basit kontrollerden sonra ortaya çıkar.

Ancak, basit-pil terminalinde yer alan ve teması engelleyen bantın kontrol edilmemesi sonucunda bu problem görülür. Bunun çözümü için;

 • Telefonun arka kapağını açın.
 • Yapışkan bantı temas ettiği yerlerden çıkartın Sorun çözülecektir.

Öneri: Bu problemde sorunu kendiniz çözebilirsiniz veya garanti ile çözebilirsiniz. Böylece garanti bozulmayacaktır.

İlginizi Çekebilir : Geçici İMEİ Kaydı Nasıl Yapılır ?

Xiaomi Kapandı Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Xiaomi telefonlara güncelleme geldikten sonra telefonda kapanmalar görülebilir. Şarja da taktınız fakat yine de açılmadı. Peki telefonun açılması için ne yapmamız gerekiyor ? Xiaomi telefonum kapandı açılmıyor problemi için bir de şu çözümlere bakınız:

 • İlk olarak güç düğmesine basılı tutun.
 • Bununla birlikte önyükleme moduna geçilecektir.
 • Ekranda ışık görene kadar düğmeye basılı tutun.
 • Daha sonra ekranda bir tavşan resmi göreceksiniz.
 • Bu yazılım robotundan telefonu yeniden başlatın.
 • Telefon bu aşamalardan sonra tekrar açılacaktır.

Şarj Aletini Kontrol Etmeyi Unutmayın

Xiaomi Telefonum Kapandı Açılmıyor diyorsanız ve yukarıdaki işlemleri deneyip yine de telefonun ekranından görüntü alamadıysanız şarj aletini kontrol etmekte fayda var. Varsa evde başka bir telefonu şarj etmeyi deneyin. Tabii başka prize takarak da şarj aletini kontrol etmeyi unutmayın. Eğer şarj aleti bozuksa yeni bir şarj aleti almalısınız.

Peki yine ekranda görüntü yoksa ne yapmalısınız? En iyisi bir teknik servise gözükmek. Telefonu bize kargo vasıtasıyla göndererek tamirini yaptırabilirsiniz. Tamir işlemi 24 saat içerisinde yapılır ve size geri gönderilir.

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

  Gerçek Müşteri Yorumu

  Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
  Burhan AÇIKGÖZ