Samsung Telefonlarında Uygulama Nasıl Gizlenir

Samsung Telefonlarında Uygulama Nasıl Gizlenir

Samsung Telefonlarında Uygulama Nasıl Gizlenir

Samsung telefonlarda uygulama nasıl gizlenir Kullanıcılar arasında en çok sorulan soruların başında cihazda uygulama nasıl gizlenir sorusu geliyor. Aralık. Sizin de Samsung telefonunuzda gizlemek istediğiniz bir uygulamanız varsa bu yazı tam size göre!

Samsung Cihazlarında Uygulamaları Gizlemenin Avantajları

Samsung cihazları, kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Bu cihazlar, kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için birçok fonksiyona sahiptir. Aralık uygulamaları gizleme işlemi de bu işlevler arasında yer alıyor. Peki, uygulamaları gizlemenin avantajları nelerdir?

 1. Daha Düzenli Görüntü: Samsung telefonların Ana Ekranı, gizli olmayan uygulamalarla dolu olduğunda karışık ve düzensiz görünebilir. Gizli uygulamalar, Ana Ekranınızı daha düzenli ve kullanımı kolay hale getirir.
 2. Gizlilik: Telefonunuzda gizlemek istediğiniz özel uygulamalarınız varsa bu uygulamaları gizlemenin en iyi yolu gizlilik ihtiyacınızı karşılamaktır. Bu, uygulamalarınızın başkaları tarafından bulunmasını veya görüntülenmesini engeller.
 3. Daha Fazla Kontrol: Uygulamaları gizlemenin avantajı, telefonunuzdaki uygulamalar üzerinde daha fazla kontrole sahip olmanızı sağlar. Uygulamalarınızı gizlerseniz, Ana Ekranda yalnızca istediğiniz uygulamaları görürsünüz.
 4. Daha Hızlı Arama: Uygulamaları gizlemenin avantajı, cihazınızdaki uygulamalar arasında daha hızlı arama yapmanıza olanak tanır. Eğer uygulamalarınızı gizlediyseniz, sadece istediğiniz uygulamaları Ana Ekranda görürsünüz ve aramanız daha hızlı ve kolay hale gelir.

Sonuç olarak, Samsung cihazlarında uygulamaları gizlemenin avantajları arasında daha düzenli ekran, gizlilik, daha fazla kontrol ve daha hızlı arama bulunur. Eğer Samsung telefonunuzda uygulamaları gizlemek istiyorsanız, aşağıdakileri adımları takip edebilirsiniz

Samsung telefonlarında uygulama nasıl gizlenir kullanıcıları arasında en sık karşılaşılan soruların başında, cihazdaki uygulamaları nasıl gizleyebilecekleri gelir. Eğer de siz Samsung telefonunuzda gizlemek istediğiniz bir uygulama var ise, bu makale tam size göre!

Samsung Telefonlarında Uygulama Nasıl Gizlenir

Samsung telefonlarda uygulama gizleme işlemi oldukça basittir ve aşağıdaki adımları izleyerek kolayca gerçekleştirebilirsiniz:

 1. Telefonun Ana Ekranına gidin.
 2. Gizlemek istediğiniz uygulamaya uzun basın.
 3. Uygulamanın üzerinde çıkan menüde “Favoriler” seçeneğine tıklayın.
 4. “Gizle” seçeneğine tıklayın.

Böylece uygulama artık Ana Ekranında görünmeyecek ve sadece “Uygulamalar” menüsünden bulunabilecektir. Bu işlemi yaptıktan sonra istediğiniz zaman Ana Ekrana geri getirebilirsiniz.

Samsung telefonlarında uygulama nasıl gizlenir kullanımı kolay ve intuitiftir ve uygulama gizleme gibi işlemler de bu kolaylıklardan biridir. Bu makalemizde size Samsung telefonlarında uygulama nasıl gizleneceğini anlattık, umarız faydalı olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

  Gerçek Müşteri Yorumu

  Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
  Burhan AÇIKGÖZ