Kurtköy Cep Telefonu Tamiri

Kurtköy Cep Telefonu Tamiri

Kurtköy Cep Telefonu Tamiri

Kurtköy Cep Telefonu Tamiri, İstanbul’da Pendik’de bulunan profesyonel olarak cep telefonu tamiri işini icra eden cep telefonu tamircileri vardır. Kurtköy Cep Telefonu Tamiri denince o bölgede akla bu ustalaşmış olarak hizmet verene cep telefonu tamircileri gelmektedir. Bu cep telefonu tamircileri, cep telefonu kullanıcılarına her konuda profesyonel olarak ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedirler. Her marka ve her model cep telefonunuzda yaşanılan tüm problemlere karşı donanımları ve kalifiye elemanları tamdır. Profesyonel cihazlarla ve işini bilen insanlarla cep telefonunuzda yaşadığınız tüm problemlere çözüm üretmektedirler.

Kurtköy Cep Telefonu Tamiri Verdiği Hizmetler

1- Kurtköy’ de bulunan cep telefonu tamircileri günümüzde en yaygın olan ekran hasarı probleminde ekran değişimi, ekranın önünde bulunan cep telefonunun ekranını sakınan ve görsel bütünlüğünü sağlayan ön cam hasarında ön cam değişimi benzer biçimde işlemlerini yedek parça stoklarıyla ve profesyonel ekibiyle rahatça yapabilmektedirler.

2- Kurtköy Cep Telefonu Tamiri Bunun yanında cihazların USB giriş yerlerindeki bozukluğu tamiratı ve USB giriş yerlerinin değişimi, cep telefonu kasasının değişimi, cep telefonlarının arka kapaklarının değişimi, Batarya problemlerinde batarya değişimi ve tamiratı, Tuş bulunan telefonlardaki tuş arızaları, kamera camı veya topyekün kamera değişimi gibi işlemleri müşterilerine kısa sürede sağlayabilmektedir.

3- Bu şeklinde problemleri yaşayan müşterilerine kısa süre de çözüm üreterek problemli cihazlarını kendilerine ulaştırırlar. Ek olarak internet sitelerinden de hizmet sunmakta olan bu firmalar diğer ilçelerden ya da illerden kendilerine ulaşan müşterilerine kargo ile gönderim kanalıyla yardımcı oluyorlar.

4- Yaptıkları işlemlerin yahut değiştirdikleri yedek parçaların ücretlerini EFT ya da havale kanalıyla öğrenim edip, ilçe yahut il dışından olan müşterilerine cihazlarını kargo ile gönderim yaparak ulaştırmaktadırlar.

Kurtköy Cep Telefonu Tamiri Hizmet Verdiği Telefon Marka ve Modelleri nelerdir?

Kurtköy Cep Telefonu Tamiri işlemini icra eden firmalar iphone, Samsung, Sony, LG, HTC, Huawei, Asus, Nokia, General Mobile, Casper ve daha bir çok marka telefonun tüm modellerinde yaşanan problemlerin çoğunun çözümünü gerçekleştirebilmektedir. Kurtköy Cep Telefonu Tamiri icra eden firmalar 7 gün açık olduğu için hafta içi yoğun olarak çalışan ve kendilerine ulaşamayan müşterilerinin de hafta sonu kendilerine erişmesinı kolaylaştırmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ