iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone ön cam değişimi , çoğu iPhone sahibi, cihazlarını koruyarak dikkatli bir şekilde kullanmaya çalışır. Ancak ne kadar özen göstermeye çalışırlarsa çalışsınlar cihaz kullanım hatası veya harici bir nedenden dolayı ekranları zarar görebilir. iPhone’un ön camları sert darbe, yüksekten düşme, cihaza sert basınç uygulanması, pilin şişmesi veya aşırı ısınmasına rağmen cihazın kullanılmaya devam edilmesi gibi nedenlerle kırılabilir. Ön camda meydana gelen çizik, çatlak veya hafif kırıklar için ekran değişimi gerekmez, sadece ön cam değişimi yeterlidir. Ancak ekranın dokunmatik özelliğinde veya diğer özelliklerinde bir sorun var ise ekran değişimi gerekmektedir. İstanbul Pendik’te bulunan Telefon Hastanesi firmasında tüm iPhone modelleri için ön cam değişimi hizmeti konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından verilmektedir. Telefon Hastanesi, İstanbul’daki müşterilerine aynı gün onarım ve ücretsiz kargo hizmeti sunuyor. iPhone ön camınız zarar gördüyse ve değiştirmeniz gerekiyorsa Telefon Hastanesi firmasını düşünebilirsiniz.

Ön Cam Değişimi Yaptırmak Faydalı Mı Zararlı Mı

iPhone ön cam değişimi işlemi genellikle cihazınızın ön camının kırılması ya da çatlaması durumlarında gerçekleştirilir. Ön camın hasar görmesi, cihazınızın dokunma işlevini etkileyebilir ve görüntü kalitesini bozabilir. Bu nedenle ön camın hasar görmesi durumunda ön cam değişimi yaptırmanız cihazınızın performansının sağlıklı çalışması için faydalıdır.

Telefon Hastanesi, iPhone ön cam değiştirme hizmetleri sunmaktadır. Ön cam değişimi sadece ön camın kırılması veya çatlaması durumunda yapılmaktadır. Ön cam değiştirme işlemi, ekran değiştirme işlemine göre daha düşük maliyetlidir. Telefon Hastanesi profesyonel ve deneyimli ekibi tarafından gerçekleştirilen ön cam değişimi işlemi, ekran kalitesi, parmak izi okuyucu ve face id işlemlerinde herhangi bir kayıp yaşanmayacaktır. Verileriniz de hiçbir şekilde etkilenmez ve yedeklenir. Ön cam değişimi işlemi, cihazınızın ilk günkü gibi kullanılmasını sağlar. Telefon Hastanesi İstanbul içi tek taraflı ücretsiz kargo hizmeti ile cihazlarınızı teslim alıyor ve 1 iş günü içerisinde tamir edip teslim ediyor.

Telefon Hastanesi kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ön cam değişimi işlemini konusunda uzman ve deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştiren Telefon Hastanesi , cihazınızı ilk günkü gibi kullanmanızı sağlar. Ön cam değişimi işlemini gerçekleştirmeden önce maliyet ve riskleri değerlendirin ancak Telefon Hastanesi’nde profesyonel ve deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilen ön cam değişimi işlemi ile görüntü kalitesini ve dokunuşu korurken verilerinizin hiçbir şekilde etkilenmeyeceği garanti edilmektedir. cihazınızın özellikleri.

iPhone Ön Cam Değişim Süreci Nasıldır

Telefon Hastanesi iPhone ön cam değişimi sürecinde profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından hizmet vermektedir. Ön camı değiştirme işlemi, cihazınızın performansının düzgün çalışmasını sağlar ve aşağıdaki adımları içerir:

 1. Öncelikle cihazınızın ekranında veya ön camında hasar olup olmadığı tespit edilir.
 2. Ön cam ekranın içinde yapışıktır ve ayrılabilir.
 3. Ön cam ayırma işleminden sonra eski ön cam ile ekran arasında kalan yapışkan kısımlar temizlenir.
 4. Ön cam temizlendikten sonra yeni ön cam ekranın üstüne yerleştirilir ve yapıştırıcı ile sabitlenir.
 5. Ön cam değişimi tamamlandıktan sonra cihazın dokunmatik ekran kabiliyeti ve ekran kalitesi test edilir.
 6. Ön cam değişim işlemi tamamlandıktan sonra cihaz teslim edilir ve kullanıma hazır hale gelir. Telefon Hastanesi profesyonel ekibi ile cihazınızın ön cam değişimi işlemini güvenle gerçekleştirir ve ekran kalitesinden ve parmak izi okuyucudan herhangi bir kayıp olmaz. Verileriniz de hiçbir şekilde etkilenmez ve yedeklenir. Telefon Hastanesi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

  Gerçek Müşteri Yorumu

  Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
  Burhan AÇIKGÖZ