ZTE Blade V8 Mini Ekran Değişimi

ZTE Blade V8 Mini Ekran Değişimi

Zte Blade V8 Mini Ekran Değişimi ; Akıllı cihazlar alanında adından söz ettiren ve birbirinden farklı modellerle adından söz ettirmeye devam eden Zte kendi hayran kitlesini oluşturmayı başarıyor. Telefonların en sık kullanılan parçaları olan ekran değiştirme veya sorun giderme işlemleri sıklıkla yapılmaktadır. Servisimiz, ekranların değiştirilmesi konusunda işini iyi olan bir uzman ekip ile çalışmaktadır.

Zte Blade V8 Mini Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

Zte Blade V8 Mini Ekran Değişimi , ön camın, iç ekranın ve dokunmatik panelin tamamen değiştirilmesi anlamına gelir. Tercihinize göre A kalitesi (muadilleri arasında en iyi kaliteye sahip olan) veya Zte Blade V8 Mini orijinal parçayla ekran değiştirilerek her iki durumda da ekranınızdan en yüksek performansı almanızı sağlar.

Zte Blade V8 Mini ekran tamir uzman teknik kadromuz tarafından Zte ürünleri için özel üretilmiş tamir ekipmanları ve anti statik bileklik kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede onarım ve/veya ekran değiştirme işlemi sırasında veya sonrasında istenmeyen sonuçların ortaya çıkma olasılığı da önlenmiş olur.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir

Zte Blade V8 Mini Parça Değişimi Ücretleri

Değişen Parça
Fiyat
Zte Blade V8 Mini Ön Cam
Sorunuz
Zte Blade V8 Mini Ekran Değişimi
649 TL
Zte Blade V8 Mini Batarya Değişim
Sorunuz
Zte Blade V8 Mini Arka Cam Değişimi
Sorunuz
Zte Blade V8 Mini Şarj Soketi Değişimi
Sorunuz

Zte Blade V8 Mini Teknik Servis Fiyatlandırması

Fiyatlandırma yapılırken ilave maliyetleri oluşturan yedek parça ve işçilik kullanımıdır. İş yoğunluğu ve ilgili deneyim nedeniyle düşük tutulur. Çalışanlarımızın sunduğu fiyatlar, yedek parça maliyetine eklenen düşük işçilik oranlarından oluşmaktadır. En uygun rakamlarla en iyi hizmeti vermek için çaba gösterilmektedir.

Zte Blade V8 Mini Ekran Tamiri Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Telefonunuzun ekranında kırılma veya çatlama meydana geldiyse bu durum kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamı dışındadır. Cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa bu durum karşısında garantiden yararlanamazsınız. Buna göre telefonunuzun ekranını onarmak ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız, alanında uzman, bu konuda deneyimli, yetkin servislerle çalışmanız daha doğru olacaktır.

Telefonunuz alanında uzman Zte teknisyenleri tarafından kontrol edilmeli ve hemen sorununuzun kaynağına giderek gerekli çözüm bulunarak başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız, telefonunuzun sorununu en kısa sürede çözmek için alanında uzman ve deneyimli Zte teknisyenleri ile ortak çalışma yürütmektedir.

Zte Blade V8 Mini Ekran değiştirilecek telefonunuz için gerekli araç ve gereçler burada hazır ve servis odası için gerekli şartlar her zaman hazır. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için en kaliteli paçavralar kullanılmaktadır.

Zte Blade V8 Mini Ekran Değişimi Ücreti

Zte Blade V8 Mini ekran tamir için ne kadar ödeyeceğinizi net bir şekilde hesaplamanız oldukça zor. Sadece ekran için başvuran müşterilerimizin büyük çoğunluğunun da farklı şikayetleri oluyor. Kullanılan malzemeler de yedek parça değişikliklerinden etkilenebilir ve fiyatlarında değişkenlik olabilir. Net fiyatlandırma için hizmetimize gelmeli ve uzman teknik birimimizin görüşü doğrultusunda hareket etmelisiniz.

Zte Blade V8 Mini Ekran Değişim Nedir

Zte Blade V8 Mini ekran tamir, telefonun ekranında oluşan sorunları ortadan kaldıran bir hizmettir. Buna göre zaman içerisinde birçok akıllı telefonda çeşitli ekran sorunları ortaya çıkabiliyor. Dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar, istenmeyen kazalar sonucunda zamanla eskiyebilir veya işlevsiz hale gelebilir.

Ekran değiştirme hizmetleri, yukarıda belirtilen sorunları tam anlamıyla düzeltmek için de kullanılabilir. Değiştirilen ve yenilenen ekranlar sayesinde akıllı telefonun ömrü de uzayacak. Zte Blade V8 Mini için ekran değişimi gibi hizmetler de doğrudan marka ve modele uygun olarak uygulanmaktadır.

Zte Blade V8 Mini ekran değiştirme hizmeti konusunda alanında uzman olan Telefon Hastanesi firması bu konuda kaliteli hizmet vermektedir. Şirket ayrıca hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet garantisi ile Zte Blade V8 Mini model telefonların daha sağlıklı bir şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca Telefon Hastanesi onarım şirketinin sunduğu ekran ve diğer parça değişim hizmetlerinden de her zaman yararlanabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; zte blade v8 mini scren , zte blade v8 mini , zte blade v8 mini batarya , zte blade v8 mini display , zte blade v8 mini lcd , zte blade v8 mini ekran , screenshot zte blade v8 mini , touch screen zte blade v8 mini