Sony Xperia Z Ekran Değişimi

Sony Xperia Z Ekran Değişimi

Sony Xperia Z Ekran Değişimi ; Akıllı cihazlar alanında adından söz ettiren ve birbirinden farklı modellerle adından söz ettirmeye devam eden Sony kendi hayran kitlesini oluşturmayı başarıyor. Telefonların en sık kullanılan parçaları olan ekran değiştirme veya sorun giderme işlemleri sıklıkla yapılmaktadır. Servisimiz, ekranların değiştirilmesi konusunda işini iyi olan bir uzman ekip ile çalışmaktadır.

Sony Xperia Z Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

Sony Xperia Z Ekran Değişimi , ön camın, iç ekranın ve dokunmatik panelin tamamen değiştirilmesi anlamına gelir. Tercihinize göre A kalitesi (muadilleri arasında en iyi kaliteye sahip olan) veya Sony Xperia Z orijinal parçayla ekran değiştirilerek her iki durumda da ekranınızdan en yüksek performansı almanızı sağlar.

Sony Xperia Z ekran tamir uzman teknik kadromuz tarafından Sony ürünleri için özel üretilmiş tamir ekipmanları ve anti statik bileklik kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede onarım ve/veya ekran değiştirme işlemi sırasında veya sonrasında istenmeyen sonuçların ortaya çıkma olasılığı da önlenmiş olur.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir

Sony Xperia Z Parça Değişimi Ücretleri

Değişen Parça
Fiyat
Sony Xperia Z Ön Cam
Sorunuz
Sony Xperia Z Ekran Değişimi
Sorunuz
Sony Xperia Z Batarya Değişim
Sorunuz
Sony Xperia Z Arka Cam Değişimi
Sorunuz
Sony Xperia Z Şarj Soketi Değişimi
Sorunuz

Sony Xperia Z Teknik Servis Fiyatlandırması

Fiyatlandırma yapılırken ilave maliyetleri oluşturan yedek parça ve işçilik kullanımıdır. İş yoğunluğu ve ilgili deneyim nedeniyle düşük tutulur. Çalışanlarımızın sunduğu fiyatlar, yedek parça maliyetine eklenen düşük işçilik oranlarından oluşmaktadır. En uygun rakamlarla en iyi hizmeti vermek için çaba gösterilmektedir.

Sony Xperia Z Ekran Tamiri Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Telefonunuzun ekranında kırılma veya çatlama meydana geldiyse bu durum kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamı dışındadır. Cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa bu durum karşısında garantiden yararlanamazsınız. Buna göre telefonunuzun ekranını onarmak ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız, alanında uzman, bu konuda deneyimli, yetkin servislerle çalışmanız daha doğru olacaktır.

Telefonunuz alanında uzman Sony teknisyenleri tarafından kontrol edilmeli ve hemen sorununuzun kaynağına giderek gerekli çözüm bulunarak başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız, telefonunuzun sorununu en kısa sürede çözmek için alanında uzman ve deneyimli Sony teknisyenleri ile ortak çalışma yürütmektedir.

Sony Xperia Z Ekran değiştirilecek telefonunuz için gerekli araç ve gereçler burada hazır ve servis odası için gerekli şartlar her zaman hazır. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için en kaliteli paçavralar kullanılmaktadır.

Sony Xperia Z Ekran Değişimi Ücreti

Sony Xperia Z ekran tamir için ne kadar ödeyeceğinizi net bir şekilde hesaplamanız oldukça zor. Sadece ekran için başvuran müşterilerimizin büyük çoğunluğunun da farklı şikayetleri oluyor. Kullanılan malzemeler de yedek parça değişikliklerinden etkilenebilir ve fiyatlarında değişkenlik olabilir. Net fiyatlandırma için hizmetimize gelmeli ve uzman teknik birimimizin görüşü doğrultusunda hareket etmelisiniz.

Sony Xperia Z Ekran Değişim Nedir

Sony Xperia Z  ekran tamir, telefonun ekranında oluşan sorunları ortadan kaldıran bir hizmettir. Buna göre zaman içerisinde birçok akıllı telefonda çeşitli ekran sorunları ortaya çıkabiliyor. Dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar, istenmeyen kazalar sonucunda zamanla eskiyebilir veya işlevsiz hale gelebilir.

Ekran değiştirme hizmetleri, yukarıda belirtilen sorunları tam anlamıyla düzeltmek için de kullanılabilir. Değiştirilen ve yenilenen ekranlar sayesinde akıllı telefonun ömrü de uzayacak. Sony Xperia Z için ekran değişimi gibi hizmetler de doğrudan marka ve modele uygun olarak uygulanmaktadır.

Sony Xperia Z ekran değiştirme hizmeti konusunda alanında uzman olan Telefon Hastanesi firması bu konuda kaliteli hizmet vermektedir. Şirket ayrıca hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet garantisi ile Sony Xperia Z model telefonların daha sağlıklı bir şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca Telefon Hastanesi onarım şirketinin sunduğu ekran ve diğer parça değişim hizmetlerinden de her zaman yararlanabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; sony xperia z ekran değişimi , sony xperia z ekran fiyatı , sony z ekran değişimi , sony xperia z orjinal ekran fiyatı , sony xperia z ekran değişimi fiyat , xperia z ekran değişimi , sony xperia z anakart değişimi fiyatı , sony xperia z ekran kartı fiyatı , sony xperia z iç ekran fiyatı , sony xperia z ekran fiyatı , sony xperia z dokunmatik ekran fiyatı , sony xperia z ekran tamiri fiyatı , sony xperia z ekran deseni unuttum