Lenovo Vibe X2 Ekran Değişimi

Lenovo Vibe X2 Ekran Değişimi

Lenovo Vibe X2 Ekran Değişimi Teknik servisimizde bulunan profesyonel ekipman ve konusunda uzman teknisyenler yardımı ile kırılan ekranınızı müşterinin isteğine göre orijinal veya muadili olarak değiştiriyoruz.

Lenovo Vibe X2 Ekran Kırılması

Her akıllı telefonda olduğu gibi Lenovo Vibe X2 cihazının ekranı, aldığı darbeler, üzerine baskı yapılması, aşırı ısınmasına rağmen kullanıma devam edilmesi veya yere düşmesi nedeniyle kırılabilir.

Telefonunuzun ekranı kırıldığında yol nasıl izlenir, ekran değişim fiyatı vs. gibi konularda aklınıza gelen tüm soruları bu yazımızda cevaplayacağız.

Lenovo Vibe X2 Ekran Değişimi Tamir

Lenovo Vibe X2 Ekran Değişimi için ön camı çatlayan yahut kırılan telefonunuzu şubemize getirerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman personeli ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük motivasyonlarımızdan biridir. Bakım, onarım ve parça değişimi hizmeti sunan firmamız on iki senedir sizlerle çözüm geliştirmektedir. Değişim esnasında kullanılan cihaz parçaları en kaliteli parçalardır.

Aygıt onarımı, müşterinin onaylama ile yapılır. Uygun fiyata kaliteli ve hızlı hizmet sunan firmamız müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Değişiklik sırasında kullanılan parçanın 3 aylık garantisi vardır.

Şubemiz İstanbul Pendik’tedir. Hasarlı olan cihazı elden şubeye getirebileceğiniz şeklinde arzu ederseniz ücretsiz olarak PTT kargo ile 104576128 kodumuzu belirterek ücretsiz ulaştırabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile Türkiye’nin birçok ilinden aygıt ulaştırmanız mümkün olmaktadır.

Ön camı çatlayan ya da kırılan cihazınızın yalnızca ziyan olan parçası onarılır. Bu sayede maliyet düşürülür. Kısa süre içinde başarıyla onarımı gerçekleşir ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılır. Aygıtı şubeden alabileceğiniz şeklinde ücretsiz kargo hizmeti ile de alabilirsiniz.

Lenovo Vibe X2 tamiri için uygulanan değişimler kayıt altına alınır. Bu süreçten itibaren güvence süresi de başlar. Cihazın arızası tespit edildikten sonrasında yapılması gereken işlemler müşteriye aktarılır ve tasdiki alınır.

Lenovo Vibe X2 Parça Tamir Ücretleri – Şubat Ayı

Değişen Parça
Fiyat
Lenovo Vibe X2 Ön Cam
Sorunuz
Lenovo Vibe X2 Ekran Değişimi
Sorunuz
Lenovo Vibe X2 Batarya Değişim
Sorunuz
Lenovo Vibe X2 Arka Cam Değişimi
Sorunuz
Lenovo Vibe X2 Şarj Soketi Değişimi
Sorunuz

Lenovo Vibe X2 Ekran Tamir Nasıl Yapılır

Ekran değişimi konusunda uzman ve deneyimli Lenovo Vibe X2 Ekran Değişimi telefon sağlığı için gerekli tüm şartların sağlandığı bir ortamda özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak Lenovo teknisyenleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Lenovo Vibe X2 tamir süresi teknik servis adresine gittiğinizde ortalama 1 ila 2 saat, 2 iki yönlü ücretsiz kargo hizmetini kullandığınızda ise 3 ile 4 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz silinmeyecektir.
  2. Telefon ekran performansında herhangi bir değişiklik yok.
  3. Dokunma hızı – hassasiyet ve ekran parlaklığı-çözünürlüğü ilk günkü durumuna geri döner.
  4. Ekran cam değişimi sonrasında herhangi bir tereddüt yaşamanız durumunda iade alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Telefonunuz 3 aylık Ekran Cam Değişimi onaylı görüntülü garanti kartı ile birlikte size teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar, Lenovo teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülmektedir.

Lenovo Vibe X2 Tamiri Garanti Kapsamına Girer Mi

Telefonunuzun ekranında bir kırılma veya çatlak oluşmuş ise bu bir kullanıcı hatası olduğundan garanti kapsamı dışındadır. Cihazınızın garanti süresi devam ederse bu durum karşısında garantiyi kullanamazsınız. Buna göre telefonunuzun ekranını onarmak ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız, alanında uzman, bu konuda deneyimli, yetkin servislerle çalışmanız daha doğru olacaktır.

Konusunda uzman Lenovo teknisyenleri tarafından telefonunuz kontrol edilerek probleminizin kaynağı bulunmalı ve gerekli çözüm bir an önce başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız, telefonunuzun sorununun en kısa sürede çözülmesi için alanında uzman ve deneyimli Lenovo teknisyenleri ile ortak çalışma yürütmektedir.

Lenovo Vibe X2 tamiri telefonunuz için gerekli araç ve gereçler hazırlanır ve servis odası için gerekli şartlar her zaman hazır tutulur. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için en kaliteli paçavralar kullanılmaktadır.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; lenovo vibe x2 ekran değişimi , lenovo vibe x2 ekran , lenovo vibe p1 ekran değişimi fiyatı , p2 ekran değişimi , lenovo vibe x2 batarya değişimi , lenovo vibe x2 ekran fiyatı , lenovo vibe x2 ekran camı fiyatı , lenovo p2 ekran değişimi