Huawei P20 Lite Ekran Değişimi

Huawei P20 Lite Ekran Değişimi

Huawei P20 Lite Ekran Değişimi ; Akıllı cihazlar alanında adından söz ettiren ve birbirinden farklı modellerle adından söz ettirmeye devam eden Huawei , kendi hayran kitlesini oluşturmayı başarıyor. Telefonların en sık kullanılan parçaları olan ekran değiştirme veya sorun giderme işlemleri sıklıkla yapılmaktadır. Servisimiz, ekranların değiştirilmesi konusunda işini iyi olan bir uzman ekip ile çalışmaktadır.

Huawei P20 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

Huawei P20 Lite Ekran Değişimi , ön camın, iç ekranın ve dokunmatik panelin tamamen değiştirilmesi anlamına gelir. Tercihinize göre A kalitesi (muadilleri arasında en iyi kaliteye sahip olan) veya Huawei P20 Lite orijinal parçayla ekran değiştirilerek her iki durumda da ekranınızdan en yüksek performansı almanızı sağlar.

Huawei P20 Lite ekran tamir uzman teknik kadromuz tarafından Huawei ürünleri için özel üretilmiş tamir ekipmanları ve anti statik bileklik kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede onarım ve/veya ekran değiştirme işlemi sırasında veya sonrasında istenmeyen sonuçların ortaya çıkma olasılığı da önlenmiş olur.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir

Huawei P20 Lite Parça Değişimi Ücretleri

Değişen Parça
Fiyat
Huawei P20 Lite Ön Cam
Sorunuz
Huawei P20 Lite Orijinal Ekran Değişimi
Sorunuz
Huawei P20 Lite A Kalite Ekran Değişimi
Sorunuz
Huawei P20 Lite Batarya Değişim
Sorunuz
Huawei P20 Lite Arka Cam Değişimi
Sorunuz
Huawei P20 Lite Şarj Soketi Değişimi
Sorunuz

Huawei P20 Lite Teknik Servis Fiyatlandırması

Fiyatlandırma yapılırken ilave maliyetleri oluşturan yedek parça ve işçilik kullanımıdır. İş yoğunluğu ve ilgili deneyim nedeniyle düşük tutulur. Çalışanlarımızın sunduğu fiyatlar, yedek parça maliyetine eklenen düşük işçilik oranlarından oluşmaktadır. En uygun rakamlarla en iyi hizmeti vermek için çaba gösterilmektedir.

Huawei P20 Lite Ekran Tamiri Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Telefonunuzun ekranında kırılma veya çatlama meydana geldiyse bu durum kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamı dışındadır. Cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa bu durum karşısında garantiden yararlanamazsınız. Buna göre telefonunuzun ekranını onarmak ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız, alanında uzman, bu konuda deneyimli, yetkin servislerle çalışmanız daha doğru olacaktır.

Telefonunuz alanında uzman Huawei teknisyenleri tarafından kontrol edilmeli ve hemen sorununuzun kaynağına giderek gerekli çözüm bulunarak başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız, telefonunuzun sorununu en kısa sürede çözmek için alanında uzman ve deneyimli Huawei teknisyenleri ile ortak çalışma yürütmektedir.

Huawei P20 Lite Ekran değiştirilecek telefonunuz için gerekli araç ve gereçler burada hazır ve servis odası için gerekli şartlar her zaman hazır. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için en kaliteli paçavralar kullanılmaktadır.

Huawei P20 Lite Ekran Değişimi Ücreti

Huawei P20 Lite ekran tamir için ne kadar ödeyeceğinizi net bir şekilde hesaplamanız oldukça zor. Sadece ekran için başvuran müşterilerimizin büyük çoğunluğunun da farklı şikayetleri oluyor. Kullanılan malzemeler de yedek parça değişikliklerinden etkilenebilir ve fiyatlarında değişkenlik olabilir. Net fiyatlandırma için hizmetimize gelmeli ve uzman teknik birimimizin görüşü doğrultusunda hareket etmelisiniz.

Huawei P20 Lite Ekran Değişim Nedir

Huawei P20 Lite ekran tamir, telefonun ekranında oluşan sorunları ortadan kaldıran bir hizmettir. Buna göre zaman içerisinde birçok akıllı telefonda çeşitli ekran sorunları ortaya çıkabiliyor. Dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar, istenmeyen kazalar sonucunda zamanla eskiyebilir veya işlevsiz hale gelebilir.

Ekran değiştirme hizmetleri, yukarıda belirtilen sorunları tam anlamıyla düzeltmek için de kullanılabilir. Değiştirilen ve yenilenen ekranlar sayesinde akıllı telefonun ömrü de uzayacak. Huawei P20 Lite için ekran değişimi gibi hizmetler de doğrudan marka ve modele uygun olarak uygulanmaktadır.

Huawei P20 Lite ekran değiştirme hizmeti konusunda alanında uzman olan Telefon Hastanesi firması bu konuda kaliteli hizmet vermektedir. Şirket ayrıca hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet garantisi ile Huawei P20 Lite model telefonların daha sağlıklı bir şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca Telefon Hastanesi onarım şirketinin sunduğu ekran ve diğer parça değişim hizmetlerinden de her zaman yararlanabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; huawei p20 lite ekran değişimi fiyatı , huawei p20 lite ekran değişimi ankara , huawei p20 lite ekran değişimi izmir , huawei p20 lite ekran değişimi yetkili servis , huawei p20 lite ekran değişimi bursa , huawei p20 lite ekran değişimi garantisi , huawei p20 lite ekran kırıldı , huawei p20 lite ekran camı değişimi , huawei p20 lite ekran değişimi nasıl yapılır , huawei p20 lite ekran değişimi fiyatı kvk , huawei p20 lite arka ekran değişimi , huawei p20 lite ekran ve kasa değişimi fiyatı , huawei p20 lite ekran değişimi fiyat , huawei p20 lite ekran değişim fiyatı , p20 lite ekran değişimi fiyatı , huawei p20 lite ekran camı kırıldı , huawei p20 lite çıtalı ekran değişimi