General Mobile Discovery 4g Ekran Değişimi

General Mobile Discovery 4g Ekran Değişimi

General Mobile Discovery 4g Ekran Değişimi ; Akıllı cihazlar alanında adından söz ettiren ve birbirinden farklı modellerle adından söz ettirmeye devam eden General Mobile kendi hayran kitlesini oluşturmayı başarıyor. Telefonların en sık kullanılan parçaları olan ekran değiştirme veya sorun giderme işlemleri sıklıkla yapılmaktadır. Servisimiz ekranların değiştirilmesi konusunda işini iyi olan bir uzman ekip ile çalışmaktadır.

General Mobile Discovery 4g Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

General Mobile Discovery 4g Ekran Değişimi , ön camın, iç ekranın ve dokunmatik panelin tamamen değiştirilmesi anlamına gelir. Tercihinize göre A kalitesi (muadilleri arasında en iyi kaliteye sahip olan) veya General Mobile Discovery 4g orijinal parçayla ekran değiştirilerek her iki durumda da ekranınızdan en yüksek performansı almanızı sağlar.

General Mobile Discovery 4g ekran tamir uzman teknik kadromuz tarafından General Mobile ürünleri için özel üretilmiş tamir ekipmanları ve anti statik bileklik kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede onarım ve/veya ekran değiştirme işlemi sırasında veya sonrasında istenmeyen sonuçların ortaya çıkma olasılığı da önlenmiş olur.

DİKKAT: Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir

General Mobile Discovery 4g Parça Değişimi Ücretleri

Değişen Parça
Fiyat
General Mobile Discovery 4g Ön Cam
Sorunuz
General Mobile Discovery 4g Ekran Değişimi
749 TL
General Mobile Discovery 4g Batarya Değişim
Sorunuz
General Mobile Discovery 4g Arka Cam Değişimi
Sorunuz
General Mobile Discovery 4g Şarj Soketi Değişimi
Sorunuz

General Mobile Discovery 4g Teknik Servis Fiyatlandırması

Fiyatlandırma yapılırken ilave maliyetleri oluşturan yedek parça ve işçilik kullanımıdır. İş yoğunluğu ve ilgili deneyim nedeniyle düşük tutulur. Çalışanlarımızın sunduğu fiyatlar, yedek parça maliyetine eklenen düşük işçilik oranlarından oluşmaktadır. En uygun rakamlarla en iyi hizmeti vermek için çaba gösterilmektedir.

General Mobile Discovery 4g Ekran Tamiri Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Telefonunuzun ekranında kırılma veya çatlama meydana geldiyse bu durum kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamı dışındadır. Cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa bu durum karşısında garantiden yararlanamazsınız. Buna göre telefonunuzun ekranını onarmak ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız, alanında uzman, bu konuda deneyimli, yetkin servislerle çalışmanız daha doğru olacaktır.

Telefonunuz alanında uzman General Mobile teknisyenleri tarafından kontrol edilmeli ve hemen sorununuzun kaynağına giderek gerekli çözüm bulunarak başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız, telefonunuzun sorununu en kısa sürede çözmek için alanında uzman ve deneyimli General Mobile teknisyenleri ile ortak çalışma yürütmektedir.

General Mobile Discovery 4g Ekran değiştirilecek telefonunuz için gerekli araç ve gereçler burada hazır ve servis odası için gerekli şartlar her zaman hazır. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için en kaliteli paçavralar kullanılmaktadır.

General Mobile Discovery 4g Ekran Değişimi Ücreti

General Mobile Discovery 4g ekran tamir için ne kadar ödeyeceğinizi net bir şekilde hesaplamanız oldukça zor. Sadece ekran için başvuran müşterilerimizin büyük çoğunluğunun da farklı şikayetleri oluyor. Kullanılan malzemeler de yedek parça değişikliklerinden etkilenebilir ve fiyatlarında değişkenlik olabilir. Net fiyatlandırma için hizmetimize gelmeli ve uzman teknik birimimizin görüşü doğrultusunda hareket etmelisiniz.

General Mobile Discovery 4g Ekran Değişim Nedir

General Mobile Discovery 4g ekran tamir, telefonun ekranında oluşan sorunları ortadan kaldıran bir hizmettir. Buna göre zaman içerisinde birçok akıllı telefonda çeşitli ekran sorunları ortaya çıkabiliyor. Dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar, istenmeyen kazalar sonucunda zamanla eskiyebilir veya işlevsiz hale gelebilir.

Ekran değiştirme hizmetleri, yukarıda belirtilen sorunları tam anlamıyla düzeltmek için de kullanılabilir. Değiştirilen ve yenilenen ekranlar sayesinde akıllı telefonun ömrü de uzayacak. General Mobile Discovery 4g için ekran değişimi gibi hizmetler de doğrudan marka ve modele uygun olarak uygulanmaktadır.

General Mobile Discovery 4g ekran değiştirme hizmeti konusunda alanında uzman olan Telefon Hastanesi firması bu konuda kaliteli hizmet vermektedir. Şirket ayrıca hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet garantisi ile General Mobile Discovery 4g model telefonların daha sağlıklı bir şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca Telefon Hastanesi onarım şirketinin sunduğu ekran ve diğer parça değişim hizmetlerinden de her zaman yararlanabilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; general mobile discovery 4g ekran değişimi , general mobile discovery ekran fiyatı , general mobile discovery 4g ekran görüntüsü alma , general mobile discovery 4g ekran açılmıyor , general mobile discovery 4g ekran kırıldı dokunmatik çalışmıyor , general mobile discovery 4g ekran değişimi video , general mobile discovery 4g ekran değişimi fiyatı , general mobile discovery 4g ekran fiyatı ne kadar , general mobile discovery 4g ekran fiyatı telpa ,  general mobile discovery 4g ekran fiyatı sahibinden