iPhone Dokunmatik Test Kodu

iPhone Dokunmatik Test Kodu

iPhone Dokunmatik Test Kodu

iPhone dokunmatik test kodu kullanıcıların öğrenmek istediği konular arasında yer alıyor. Dokunma testi iPhone ekran değiştirildikten sonra veya telefonu düşürdükten sonra uygulanan işlemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Dokunma testi ekranın olması gerektiği gibi çalışıp çalışmadığını anlamamızı sağlar.

İOS Dokunmatik Test Kodu

iPhone dokunmatik test kodu akıllı telefonlarında Google Android işletim sistemine benzer bir dokunmatik test kodu sunmuyor. Bildiğiniz gibi, Android dokunma testi basit bir kodla kolaydır. Bu nedenle iPhone’un dokunmatik test kodu yoktur, bu nedenle tüm işletme Dokunmatik Ekran testi gibi harici uygulamaları kullanır.

Ekran Testi ücretli bir iPhone uygulamasıdır ve dokunma testi yapmanızı sağlar. iPhone düşüren kullanıcılar, dokunmatikte sorun olduğunu söyleyerek Dokunmatik Ekran Testinden yardım alabilirler. iPhone dokunmatik test kodu işlevi gören bu uygulama ile iPhone üzerinde farklı testler yapmak da mümkün.


Ne yazık ki, iPhone Dokunmatik Test Kodu için uygulama olmadan gerçek bir yöntem yoktur. Dokunma testi ekranın her noktasının doğru tepki verdiğini anlamak içindir. Özellikle ekran onarıldıysa her şeyin çalıştığından emin olun. Dokunmatik ekran Dokunmanın ne kadar çalıştığını belirlemek için test dışında birçok farklı uygulamayı açabilirsiniz.

iPhone Gizli Kodları İle Kilitli Özellikleri

Cep telefonlarının ilk zamanlarında kullandığımız gizli kodlar bugün hala yerinde duruyor. Örneğin iPhone gizli sorun giderme moduna geçebilir, sinyal ölçüm bilgilerini alabilir ve gizli kodları kullanarak daha fazlasını yapabilirsiniz. iPhone “saha testi” adı verilen sorun giderme moduna girmek için telefon uygulamasını açın ve * 3001 # 12345 # * tuşlayın. Bunu yaptığınızda teknik bilgilerin yer aldığı bir dizi menü göreceksiniz. Telefonun sinyal gücünü veya ağ altyapısını test etmek için bu seçeneklere dahil olmayan seçeneği etkinleştirmek için şu adımları izleyin: saha test modunda, kapatma ekranı görünene kadar güç düğmesini basılı tutun ardından ana ekran görünene kadar ana sayfa düğmesini basılı tutun. Sinyal gücü simgesinin sayısal bir ekranla değiştirildiğini göreceksiniz.

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ