Arka Camı Değiştirilmiş iPhone Modeli Nasıl Anlaşılır

Arka Camı Değiştirilmiş iPhone Modeli Nasıl Anlaşılır

Arka Camı Değiştirilmiş iPhone Modeli Nasıl Anlaşılır

Arka camı değiştirilmiş iPhone modeli nasıl anlaşılır iPhone marka telefonların özellikle ikinci el alım ve satımlarında belirtilmesi önemlidir. Eğer böyle bir bilgi verilmezse telefonu alacak kişinin bazı incelemeler yapması gerekiyor.

Bu sayede varsa ilgili telefonda yapılan parçaların değişimi de anlaşılmış olacaktır. iPhone arka camı nasıl değişti sorusunun cevabını bulmak için yazımızı okuya bilirsiniz.

Arka Cam Değiştirilmiş Modelleri Nasıl Anlarız

Arka camı değiştirilmiş iPhone modeli nasıl anlaşılır , iPhone nasıl anlaşılır sorusu için uzmandan gerekli bilgileri almanız yeterli olacaktır. İlk olarak, iPhone arka cam değişimi hakkında bazı bilgileri bilmek önemlidir.

iPhone marka akıllı telefonların arka yüzleri artık cam şeklinde üretiliyor. Bu, telefona bir zarafet duygusu ve daha iyi bir tutuş sağlar. Ancak telefonun yere düşmesi sonucunda şık cam parçanın kırılma olasılığı da oldukça yüksek.

Bu gibi durumlarda Mobil Hastaneye gelerek iPhone parça arka cam kapak değişimi avantajından yararlanmak mümkün olabilir. Üstelik bu gibi durumlarda modellerde görülen komple kasa değişimine gerek kalmadan tek yapabildiğimiz Kasım Kasım arka cam değişimidir.

Arka Camı Değişim Bir iPhone Nasıl Fark Edilir

Arka cama sahip iPhone modelini anlamak için bazı detayları bilmek yeterli olacaktır. Bu detaylar özellikle ikinci el iPhone cep telefonu alırken hayat kurtarıcı olabiliyor.

Öncelikle telefonun arka cam kısmının dokusuna bakmanız gerekiyor. Arka cam değişimi gibi yan sanayi ürünleriyle yapılan telefonlarda akıcılık hissi elde etmek çok zor. Ek olarak, arka camın Ekim ayında parlak olması önemlidir.

Yan sanayi ürünleri kullanılarak yapılan değişikliklerde daha mat bir arka cam ile karşılaşmak mümkün. Ayrıca manuel olarak değiştirirken telefonun kenarlarında bir pürüz hissi var. Böyle bir durumda arka camın değiştirildiğini de anlayabilirsiniz.

Aynı şekilde, arka cam değiştirilirse, bazen yapıştırıcı izleri kalabilir. Ekim, kapağın tam olarak oturmadığını Ekim yapabilirsiniz. Bu gibi durumlarda telefonun arka camının değiştirildiği kesindir.

iPhone orijinal ekran değişimi gibi sorunlar için her zaman onarım şirketi Telefon Hastanesi güvenebilirsiniz. Telefon Hastanesi lazer makinesi ile çalışarak parçalar iç aksamlar parçalar zara gelmeden değişim yapıyoruz

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ