TELEFON HASTANESİ

Sıkça Sorulan Sorular

Telefon Hastanesi hangi hizmetleri sunuyor?

Telefon Hastanesi garanti dahili ve harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Telefon Hastanesi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

Telefon Hastanesi hizmetlerini İstanbul dışından nasıl kullanabilirim?

İstanbul dışından vereceğiniz siparişler için mobil cihazınızı Yurtiçi Kargo ile bize ücretsiz gönderebilirsiniz. Ücretsiz kargo için en yakın yurtiçi kargo subesine gidip cephastanesi müşterisi olduğunuzu beyan edin.Mobil cihazınızın zarar görmeden bize ulaşması için ücretsiz airbox temin etmeyi unutmayın. Yurtiçi Kargo’nun size vereceği takip numarası ile kargo durumunu takip edebilirsiniz.

Telefonum ne kadar sürede tamir edilir?

Ortalama servis süremiz iki iş günüdür. Dilerseniz bu süre için size yedek telefon verebiliriz.

Telefonumu nasıl takip edebilirim?

TelefonHastanesi’ne tamir talebinde bulunduktan sonra size bir takip numarası verilir. Bu numara ile internet sitemizden, telefonunuzun hangi durumda olduğunu takip edebilirsiniz.

3 ay TelefonHastanesi garantisinin detayları nelerdir?

Garanti harici tamirlerde 3 ay parça garantisidir. Örneğin tamir işleminde telefonunuzun kamerası değişmiş ise, bu parçanın 6 ay garantisi tarafımızdan size verilmektedir. Parçayla ilgili sorun yaşarsanız ücretsiz değişim yapılmaktadır.

Ödemeyi ne zaman yapacağım?

Ödeme işlemini cihazınızın onarımı tamamlandıkdan sonra Havale veya Eft yöntemi ile iletişim sayfasında bulunan hesap bilgilerimiz üzerinden yapabilirsiniz.

Cihaz gönderilirken nelere dikkat etmeliyim?

Gönderilerde lütfen aksesuar, Hafıza Kartı, Sim Kart, Kılıf vs. göndermeyin. Taşıma sırasında cihazınıza herhangi bir zarar gelmemesi için lütfen özenli bir şekilde paketleyin. Cihazın geri gönderilecek adresini, isim soyisim ve gsm numaranızı kargo içerisine not olarak ekleyiniz. Cihazınızı Ekran yada Cam değişimi işleminden sonra test edebilmemiz için üzerinde ekran kilidi olmamalıdır.