Samsung S5 Ekran Değişimi Ne Kadar ?

Samsung S5 Ekran Değişimi

Samsung S5 Ekran Değişimi

Samsung S5 serisi 2014 yılında satışa sunulmaya başlamış ve satışa çıktığı ilk günden itibaren muhteşem bir kullanıcı yelpazesine sahip olmuş bir akıllı cep telefonu modelidir. Samsung S5 serisi döneminin muhteşem özellikleri ile kullanıcılarına inanılmaz bir kullanım alanı ve farklılıkları sunarak tüm cep telefonu kullanıcılarını kendine çekme özelliği taşımıştır. Samsung S5 akıllı cep telefonu 5.1 inçlik 1920×1080 ekran çözünürlüğüne sahiptir. Samsung S5 akıllı cep telefonunun en önemli özelliklerinden biri de toza ve suya dayanıklı olması özelliğidir. Bu özelliğinden dolayı çok fazla tercih edilme sebebi olmuştur. Samsung S5 Ekran Fiyatı 150 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat farkının nedeni ise kullanılan ekranın kalitesi ve marka özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

Samsung S5 Teknik Servis Hizmetleri ?

Samsung teknik servisler sizlere cihazınızda oluşan her türlü teknik hata ya da donanımsal arızaların giderilmesi için hizmet vermektedir. Apple’ın kendi teknik servisleri haricindeki servisleri kullanacağınız zaman kesinlikle cihazınızın garanti süresinin dolmuş olmasına dikkat edin. Aksi takdirde Apple’ın kendi teknik servislerinden daha sonra yararlanamazsınız. Teknik servisiler Apple’ın yetkili teknik servislerinden daha uygun fiyatlarla ve daha kısa sürelerde sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca bir çok teknik servisin 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezleri de bulunmaktadır. Bu çağrı merkezlerinden cihazınızda oluşan teknik sorunlarla ilgili bilgi alabilir ve hatta çağrı merkezleri üzerinden bile sorunun çözülmesi için yönlendirme alabilirsiniz. Bu teknik servislerde ekran ya da ön cam değişimi, batarya değişimi, ses ve renk ayarları gibi bir çok teknik hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca cihazınıza aksesuar teminlerini de buralardan yapabilirsiniz.


Samsung S5 Ekran Değişimi ?

Samsung S5 ekran fiyatları yaptıracağınız teknik servise göre değişeceği gibi ayrıca akıllı cep telefonunuza takılacak olan ekranın ve camın kalitesine, orijinalliğe yakınlığına ve markasına göre farklılıklar göstermektedir. Samsung S5 ekran fiyatları genellikle 150 TL’den başlayan ve 300 TL’ye kadar olan fiyatlarla tamiri yapılmaktadır. Ayrıca bu fiyata ayrı olarak tamir ücreti alınmamaktadır. Herhangi bir yere yaptırmak istemediğiniz cihazlarınızı internette bulunan alışveriş siterinden alacağınız ekran değişimi kitleri ile de evde siz tamir edebilirsiniz.

samsung s5 ekran değişimi görsel
samsung s5 ekran değişimi görsel

Samsung s5 Ekran Tamiri İçin Bağlantıya Tıklayınız.

Bu Yazıyı Paylaş


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir