Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi Fiyatı Hakkında

Günümüz teknolojisinin en tercih edilen cep telefonu modellerinden birisi olan Samsung Galaxy S7 Edge uzun batarya ömrüyle de ilgililerinin taleplerini fazlasıyla karşılayan son zamanların en gözde ürünlerinden birisidir. Gerekli görülen durumlarda Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi alanında deneyimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilmekte ve tümüyle dezenfekte olmuş uzman teknik servis odalarında gerçekleştirilmektedir. Statik elektriğin bulunmadığı ve günün 24 saati güvenlik kameraları ile yakından izlenen özel bir alanda cereyan eden bu süreç tam anlamıyla alanının en iyileri denetimi altındadır.

Samsung Galaxy S7 Edge batarya değişimi fiyatı 150 tl olarak belirlenmiştir.

Sizde aşağıda bahsi geçen durumlardan en az iki tanesini yaşıyor iseniz

telefonunuzu tekrar eski performansına kavuşturacak ellere emanet etme zamanınız gelmiş demektir.

Samsung Galaxy S7 Edge bataryanızı değiştirme zamanınızın geldiğine dair en güçlü işaretler:

Telefonunuzu ilk kullanmaya başladığınız zamanlarda şarjınız birkaç gün sizi fazlasıyla yönetim ediyorken pil ömrü gün içinde saatten saate hızla azalmaya başladıysa,

Şarjınız yüksek seviyelerde iken birden yüzde 10’ların altına düşüyorsa,

Herhangi bir uygulamaya baktığınız ya da birisiyle telefonda konuştuğunuz anda beklenmedik bir halde kendi kendine kapanıyorsa,Bataryanızın kullanım ömrü sınırını geçtiğinizi fark ettiyseniz ve bataryanızda gözle görülür bir şekilde şişme problemi gözlemlediyseniz..

Hiç süre kaybetmeden Samsung Galaxy S7 Edge telefonunuzun bataryasını değişiklik yapma vakitınız gelmiş anlamına gelir.


Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi Hakkında

Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi sonrasında şarj ömrünüz telefonu ilk aldığınız günkü yüksek performans gücüne geri rotatif. Telefonda mevzuştuğunuz, oyun oynadığınız ya da herhangi bir uygulamayı kullandığınız sırada ani telefon kapanması durumu ile karşılaşmazsınız. Batarya değişimi şişmenin ekranınıza yaptığı baskı sonucu kırılmasını da önler.

Tasdik verdiğiniz takdirde elden teslimlerde 30 dakika, ücretsiz kargo hizmetinden faydalandığınız takdirde 3 iş günü içinde telefonunuz 6 ay GSM imzası taşıyarak, kaşeli güvence kartı ile sizlere teslim edilir.

Batarya değişimi ondan sonra sizlere verilen güvence kartı ile en minik bir problem yaşadığınızda bile ücretsiz yetkili servisten yararlanabilirsiniz.

Özellikle şarj soketinizde kırılma, oksitlenme, tıkanma gibi kendi tarafınızdan çözemediğiniz sorunlarda en yakın zamanda en yakınınızdaki teknik servise başvurmanızı öneririz. Sadece cihazınızda yaşadığınız batarya sorunu değil telefonunuzda gözlemlediğiniz bütün aksaklıklar için 7/24 çözüm odaklı çalışan ekiplere güvenmenizi tavsiye ederiz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)


Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bu Yazıyı Paylaş


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir