Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Ne Kadar ?

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı 199 TL

Ülkemizde adından çok söz ettiren telefonlardan biri de Samsung Galaxy S7 Edge’dir. Şık bir tasarıma sahip telefon bazı kullanıcıların vazgeçemediği bir tasarım olarak kullanılmaya devam ediyor. Artıları ve eksileriyle Samsung firmasının ün yapmış telefonunun ince ve eşsiz görüntüsü kimileri için günümüzde popülerliğini devam ettiriyor.Sizin için değerli bir alışkanlığa dönmüş telefonunuzun zaman içinde geçirdiği ufak tefek kazalar sonucu kullanılmayacağını düşünüyorsanız, bir kez daha düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Her türlü kasa sorunu ile ilgili orijinal parça ve fikirlerle hareket eden firmamız sektöre kazandırdığı yenilikçi bakım ve onarım işlemleri ile sizin Galaxy S4 kullanımınızı devam ettirmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi ile ilgili en doğru ücreti ödeme ihtiyacı içinde olan kullanıcılara da çözümler üreten firmamızın size sağladığı kolaylıklara geçmeden önce orta kasa değişimi ile ilgili bilmeniz gereken bazı önemli detayları sizlerle paylaşalım istiyoruz.

samsung galaxy s7 edge arka kapak degisimi
samsung galaxy s7 edge arka kapak degisimi

Samsug Galaxy serisinin nadide telefon serisi S4 şık ve hassas bir yapıya sahip. Telefonunuzun kasası ve orta kasa bölümü zaman içinde hasar görebilir ancak bu telefonunuzun sonu demek değildir. Orijinal orta kasa ve doğru ekipmanlarla pek çok cihaz ilk günkü haline kolaylıkla döndürülebilir ve cihazınızı uzun süre daha kullanmaya devam edebilirsiniz. Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi en uygun seçenekle size sunulacak ve yapılan değişimin garantisi firmamız tarafından size sağlanacaktır.

  • Arka kapak değişimi işlemini orijinal olmayan ve plastik parçalar kullanan servislere yaptırmanız telefonunuzun görüntüsünü bozacağı gibi istenmeyen arızalara sebebiyet verebilir. Kötü taklitler yerine Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi konusunda size uygun seçeneği veren Cep Hastanesi farkını yaşayın, içiniz rahat olsun.
  • Yaptırdığınız değişim sonucunda cihazınız orijinal görüntüsüne kavuşacaktır. Sanki hiç değişim yapmamış gibi, ilk günkü haliyle cihazınızı kullanmak istiyorsanız Samsung ürünlerinde uzmanlaşmış firmamızdan destek isteyiniz.

İstanbul / Pendik’de Bulunan Firmamızda 1 saat içerisinde onarım imkanı sunuyoruz

Şehir dışı gönderilerin detayı için buraya tıklayın

Saygılarımızla Telefon Hastanesi Ekibi….

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı 199 TL

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı
Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı 199 TL

Bu Yazıyı Paylaş