Samsung Galaxy Note 2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi Fiyatı

Yaşamın her alanında sağladığı kolaylıkları ile dikkat çeken akıllı cihazlarda Samsung Galaxy Note 2 serisi cep telefonları kalitesinin yanında estetik tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi Fiyatı
Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi Fiyatı

ekran kaynaklı problemlerde Samsung Galaxy Note 2 cam değişimi yapılması gereken durumlar bulunmaktadır.
Çeşitli sebeplerle değişimi gereken camlar ise tamir ve onarım hizmetlerinde yüksek fiyatlara neden olabilir. Samsung Galaxy Note 2 cam değişimi yaptırmak istediğinizde daha uygun fiyatlara tamir ve bakım hizmeti almak için yan sanayi ürünlere yönelerek bilmediğiniz yerde yaptırmak yerine güven duyacağınız ve orijinal parçası ile değiştireceğiniz tamir .ve onarım hizmetini almanız zor değil.
12 yılı aşkın hizmet deneyimiyle teknik personellerimiz büyük bir hassasiyet ve titizlikle Samsung Galaxy Note 2 cam değişimi hizmeti vermektedir. Bütçenize uygun fiyat avantajlarında 99 TL gibi bir fiyatla Note2 cam değişimi hizmeti verilmektedir. Cihaz ekranında kararma, camın kırılması, çizilmesi veya dokunmatik ekranın çalışmaması gibi durumlarda Note2 cam değişimi hizmeti gerekebilir.  onay sonrası kısa sürede yeniden konforlu bir kullanım olanağı bulacağınız cihazınız yapılan hizmetin garantisiyle teslim edilecektir. Ayrıca tespit çalışmaları sonrası alacağınız bilgi ile cihazı yaptırmak istemezseniz hiçbir tespit ve inceleme hizmeti için ücret talep edilmeyecektir.

Samsung Galaxy Note 2 Cam Degisimi Resimli
Samsung Galaxy Note 2 Cam Degisimi Resimli

Orijinal yedek parçaları ile Note2 cam değişimi hizmetini çok uygun fiyatlara bulacağınız hizmetlerimizde teknik ekibimiz tüm problemlerinizi ortadan kaldıracak. Orijinaliyle değişen yedek parça ile cihazınızı ilk günkü performansı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Samsung Galaxy Note 2 cam değişimi hizmetlerinde vermiş olduğumuz garanti ile de gönül rahatlığında kullanım olanağı bulacaksınız. Severek satın aldığınız cihazınızı estetik yapısı bozulmadan. Kullanmanın keyfini yaşayacağınız hizmetlerimizde değişim sonrası hiçbir problem yaşamayacaksınız.

İstanbul / Pendik’de Bulunan Firmamızda 1 saat içerisinde onarım imkanı sunuyoruz

Şehir dışı gönderilerin detayı için buraya tıklayın

Saygılarımızla Telefon Hastanesi Ekibi….

Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi Fiyatı 99 TL

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı
En Ucuz Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi Servisi

Bu Yazıyı Paylaş