Pendik Samsung Cep Telefonu Servisi

Pendik Samsung Cep Telefonu Servisi

Samsung cep telefonları son dönemlerde oldukca rövaşta olan ve oldukça tercih edilen cep telefonlarındandır. Özellikle gerek fiyatları gerekse de teknik özellikleri yardımıyla fiyat ve kaliteyi karşılamasından dolayı oldukça önemli bir kullanıcı kitlesine haizdir. Sadece her cihazda olduğu benzer biçimde bu cihazlarda da arızalar mevcut şekilde ortaya çıkabilmektedir. Bu durumlarda Samsung cep telefonu servisleri devreye girerek müşterilere görkemli hizmetler sunmaktadırlar. Pendik Samsung cep telefonu servisi Türkiye’de çok geniş bir servis ağına sahiptir. öteki markalardaki cep telefonu servislerinden daha fazla servis ağı bulunduğundan hizmet alabilme mevzusunda sorunsuz bir halde yararlanabilirsiniz.


Samsung Cep Telefonu Servis Hizmetleri Merkezi

Başarı Teknik Servis

Başarı teknik servis bir çok cep telefonu markasına yetkili teknik servisliği yaptığı benzer biçimde Samsung cep telefonu servis hizmeti de vermektedir. Samsung cep telefonu servis hizmetlerine baktığımızda orijinal yedek parça temini ve cihazlara takılması, cep telefonu içindeki bilgilerin yedeklemesi yapılması, cihaz içinde virüslerin temizlenmesi, programların yüklenmesi, çeşitli teknik arızaların giderilmesi ve daha bir çok teknik ihtiyacının giderilmesi benzer biçimde hizmetleri vermektedir. En kısa zamanda en emin şekilde hizmet veren merkez müşteri memnuniyetine fazlaca örutubet vermektedir. Bütün işlemleri garantili bir halde yapmaktadır. Cep telefonunda oluşan garanti kapsamı dışındaki arızaları da uygun fiyat garantisiyle yerine getirmektedir. Başarı teknik servisinin İstanbul, Ankara, Samsun, Diyarbakır, İzmir, Adana’da şubeleri bulunmaktadır.

Pendik Samsung Cep Telefonu Servisi
Pendik Samsung Cep Telefonu Servisi

KVK Yetkili Teknik Servis

KVK teknik servis cep telefonu sektörünün bakım ve teknik servis hizmetleri konusunda Türkiye’de önde gelen firmaların başında gelmektedir. KVK teknik servis ile her türlü mobil cep telefonu arızalarınızı giderebilirsiniz. Uzman teknik servis elemanlarıyla güvenilir ve hızlı bir hizmet vermektedir. Bütün bunları yaparken de garanti ve anlaşma yaparak hizmet vermektedir. Yedek parça hizmeti de veren merkez parça değişimi yapmaktadır. İstanbul’da 4 adet şubesi bulunan yetkili servis 24 saat hizmet vermektedir. Ayrıca bir çağrı merkezi bulunan merkeze her an ulaşarak istediğiniz teknik bilgiyi alabilirisiniz. İstanbul’da bulunan şubeler ise Bakırköy Samsung, Göztepe Samsung, Kartal Samsung, Kartal GH Samsung şubeleri sizlere her an güvenli ve kaliteli hizmet vermektedir.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?
TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)


Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır ?

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır.Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.Pendik Samsung Cep Telefonu Servisi

Bu Yazıyı Paylaş


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir