Pendik iPhone Ön Cam Değişimi

Pendik iPhone Ön Cam Değişimi

İPhone telefonlar da ön cam değiştirme telefonun ekran kısmının kırılmamış olup yalnız camı hasar görmüş olan telefonlardır. Bu telefonları çok dikkatli bir şekilde kullanmak gereklidir. Çünkü İPhone telefonlar camı gereği çok hassas telefonlardır. En küçük bir darbede zarar görme mümkünlığı vardır. Bundan dolayı daha dikkatli kullanılmalıdır. Genel anlamda İPhone telefonlar darbe aldığında ön camına zarar gelir. Fakat ön camı zarar gördüğünde dahi telefon çalışır. Önceden İPhone telefonların ön camı kırıldığında direk telefonu değiştirmek zorunda kalınırdı. Fakat artık yeni teknoloji ve aletler ile telefona ve ekrana dokunulmadan Pendik İPhone Ön Cam Değişimi mümkün haldedir. Camı değiştirirken düzgün bir biçim de yerleştirilmeye dikkat edilmelidir. Ek olarak ekranın da temiz olması gerekmektedir. Bu işlemin avantajların dan biri de ekran her zaman orjinal olması gerekmektedir. Aksi hal de bu işlem gerçekleşemez.

Ön Cam Değişim Faydaları

iPhone telefonlar da ön cama zarar ulaştığında değişiklik yapmak zorunda kalırsınız. Bu işlemin de telefon acısından faydaları mevcuttur. Bunlar şu şekildedir. Ekran da değişme olmaz sadece cam değişmiş olur. Telefonda dokunma paneli aynı kalır. Bu işlem gerçekleşirken özel yapıştırıcılar ile yapıştırılır ve ekrana asla hiçbir şekilde zarar gelmez. Bu yapıştırıcılar katı kıvamlı yapıştırıcılardır. Bu işlem uygulanırken telefon ekranına çok dikkat edilmelidir ki düzgün bir görünüme sebep olsun. Bu uygulama özel aletler ile yapılır. Pendik iPhone Ön Cam Değişimi kusursuz bir şekilde sağlanır.


Pendik iPhone Ön Cam Değişimi
Pendik iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone Telefon Camı Değiştirme

iPhoneler de ön camı değiştirebilmek için çeşit çeşit aletler kullanılır. Bunlar özel vakumlar ile yapılır ve asla ekranınıza bu işlem sırasında aslabir zarar gelmez. Kırılmış veya hasar görmüş iPhone camı vakumlama yolu ile çıkarılarak yerine yeni iPhone camı monta edilir. Bu işlemden sonra telefonununuz yine aynı görüntüsüne sahip olur. Ön cam kırıldığın da ve değiştiğin de bu işlem sonrasın da kişiler telefonların da donma yada dokunmatik tuşlar da sorun gibi bazı nedenler ile asla karşılaşmazlar. Telefonun ekranı çalışmıyor yada aldığı hasar büyük ise o süre ön cam da değişiklik yapılmaz. Ayrıca telefonunuzdaki ekran ikinci el ise de bu camı değiştirmeye engel olacaktır. iPhone her modeli için bu işlem gerçekleşmez. Bunu öncelikle telefoncunuzla konuşarak çözmelisiniz.

Pendik iPhone Ön Cam Değişimi

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?
TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)


Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır ?

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır.Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.Pendik iPhone Ön Cam Değişimi

Bu Yazıyı Paylaş


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir