Samsung Galaxy S4 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi Hayatımızı kolaylaştıran teknoloji devleri arasında bulunan Samsung Galaxy S4 cep telefonu serisini kullanımlarınıza sunuyor. Severek aldığınız ve rahatlıkla kullandığınız cihazınızda olası problemler elbette ki günlük yaşantınızı sekteye uğratabilmektedir.

Cihazı kullanımlarınız sırasında darbe, düşme veya farklı nedenlerle sorun yaşadığınızda cihaz ekranında kırılma ve çizilmelerde Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi gerekebilir. Dokunmatikteki hassasiyetin kaybolması veya ekranın çalışabiliyor olması cihazınızda tüm cam değişimi yerine yalnızca cam değişimiyle çok daha uygun fiyatlara sağlanabilmektedir. Ekran görüntüsünde problem olmadığı durumlarda yalnızca Samsung Galaxy S4 Ekran  Değişimi yaptırarak bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı giderebilir ve cihazınızı yeniden kullanabilirsiniz.
Konusunda uzman teknisyenlerin profesyonel hizmetlerinde özel makinelerde ekran camının değiştirildiği hizmetlerimizde özel solüsyonlarla temizlenen cihazınıza orijinal S4 cam eklenmektedir. Değişim sonrası cihazın estetik görünümünde hiçbir değişiklik olmayacak ve hava kabarcıkları olmadan rahatlıkla cihazınızı kullanabileceksiniz. Ayrıca dokunmatik ekranını da değişim sonrası rahatlıkla kullanabileceksiniz.
Dokunmatik hızı, ekran hassasiyeti ve ekran parlaklığında Samsung Galaxy S4 Ekran  Değişimi sonrası hiçbir aksaklık veya problem yaşamadan keyifle kullanmaya devam edeceğiniz cihaz tamir ve onarım hizmetlerimizde sizleri bekliyor. Sıvı teması veya herhangi bir kırılma olmadığı takdirde yapılan Samsung Galaxy S4 Ekran  Değişimi hizmetine 6 ay garanti de vermekteyiz.

Samsung S4 Konusunda Teknik Servis Çözümleri ?

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi için başvurduğunuz ve cihazınızı gönderdiğiniz firmamızda hemen inceleme işlemini gerçekleştiren teknik ekibimiz arızanın nedenini belirleyerek bilgilerinize sunacaktır. Arıza tespitinde alacağınız bilgiler sonrası yaptırmayı düşünmediğiniz cihazınız için arıza tespiti için hiçbir ücrette ödemeyeceksiniz.
Bütçenize uygun fiyat avantajlarında Samsung Galaxy S4 Ekran Değişimi  gibi makul bir fiyata problemlerinizi gidermektedir. Severek satın aldığınız ve özenle kullandığınız cihazınız güvenle kullanımlarınıza hazır hale gelecektir. Cam değişimi sonrasında bile ilk kullanımlarınızdaki gibi performansıyla kullanacağınız cep telefonunuz kullanımınıza göre uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan cihazı kullanmanıza imkan tanıyor. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizde bütçenize uygun fiyatlar ve orijinal yedek parça ile tamir ve onarım hizmeti tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek.

İstanbul / Pendik’de Bulunan Firmamızda 1 saat içersinde onarım imkanı sunuyoruz

Şehir dışı gönderilerin detayı için buraya tıklayın

Saygılarımızla Telefon Hastanesi Ekibi….

Samsung Galaxy S4 Cam Değişimi Fiyatı 99 TL

S4 Parça Fiyat Listesi
Değişen Parça
Fiyat
Samsung Galaxy S4 Batarya Değişimi
90 TL
Samsung Galaxy S4 Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor
50 TL
Samsung Galaxy S4 Hoparlör Değişimi
50 TL
Samsung Galaxy S4 Kamera Değişimi
80 TL
Samsung Galaxy S4 Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor
60 TL
Samsung Galaxy S4 Kulaklık Değişimi
75 TL
Samsung Galaxy S4 Mikrofon Değişimi
50 TL
Samsung Galaxy S4 Ses Açma – Kapama Tuşu Değişimi
50 TL
Samsung Galaxy S4 Şarj Giriş Yeri Tamiri
60 TL
Samsung Galaxy S4 Yazılım Yükseltme
75 TL
Samsung Galaxy S4 iç Kulaklık
50 TL