iPhone 6 Ekran Değişimi

iPhone 6 Ekran Camı Değişimi telefon kullanıcılarının yaptığı yanlışlardan biri, meydana gelen sorunlarda severek kullandıkları telefonlarını konusunda uzman olmayan veya orijinal yedek donanım parçaları kullanmayan teknik servislere teslim etmeleri. Emin olmayan ellerde telefonunuz tamir edilmeye veya orijinal olmayan değişim ürünleri kullanıldığında, bu işlemler daha büyük sorunlara sebebiyet verebilir.

Bazı işlemlerde ise kalitesi nedeniyle tercihe ettiğiniz iphone 6 telefonunuz orijinal görüntüsünü bile kaybedebilir. Kasa değişimleri şarj sorunları, ekran sararmaları, açılmama, kapanmama sorunları, arka kapak değişimleri, kamera sorunları gibi aklınıza gelebilecek tüm telefon problemlerinde size yardım elini uzatan, size uzman tavsiyelerde bulunan sağlam bir teknik servis hizmeti var: Telefon Hastanesi

iPhone 6 Ekran Camı Değişimi Fiyatı

Garantili Hizmetin Tadını Çıkarın

Sektöründe on yılı aşkın bir süreyi telefon kullanıcılarına kaliteli hizmet ederek geçirmiş bu benzersiz teknik servis firmasının size sunduğu 6 ay garantili hizmet ve uygun fiyat seçeneklerini değerlendirmek için hiç vakit kaybetmeden harekete geçebilirsiniz. İphone modellerinde tecrübeli ekibimiz sizinle deneyimlerini paylaşabilir, tüm sorularınıza anında yanıt verebilir. Müşterilerimizin  sık karşılaştığı ekran sorunlarına doğru çözümler üreten firmamız size ayrıcalıklı hizmeti sunar. Ekran değişimleri, cam ve dokunmatik parça değişimleri, sararmalar artık uzman ellerde, özel servis odalarımızda kolayca tamir ediliyor. en ucuz iphone 6 ekran camı fiyatı farkımızı garanti kapsamında yaptırmanın tadını çıkarın. Memnun kalmadığınız işlemlerde güvenli hizmet anlayışımızın bir parçası olarak iade imkanlarından kolayca yararlanabilirsiniz.

Tüm Ekran Parçaları Telefonunuz Gibi Orijinal Olsun

Telefonunuzun ekran sorunlarında bir teknik servis hizmeti alırken kullanılan tüm parçaların orijinal olup olmadığına dikkat ediyor musunuz? Uygun fiyatlı bir en ucuz iphone 6 ekran camı fiyatı hizmeti almak adına bazı kullanıcıların yaptığı hatalardan biri de orijinal olmayan donanım araçlarını kullanan hizmetleri bilerek veye bilmeyerek tercih etmeleridir. İphone modelleri şakaya gelmez. Firmamız sizin için orijinal Apple parçaları kullanır. Garanti kapsamında değiştirilen ekran parçaları daha sonra sorunlar yaşanmasının önüne geçer.

Seri numaralı, orijinal ekran ürünleri ile size yardımcı olan firmamıza isterseniz doğrudan, isterseniz kargo ile telefonunuzu bize ulaştırabilirsiniz. en ucuz iphone 6 ekran camı fiyatı sonrasında telefonunuzda hiçbir değişiklik olmaz, içeriğinde bulunan bilgiler kaybolmaz, onay vermediğiniz hiçbir değişim ve tamir işlemi yapılmaz. Farkımızı hemen şimdi yaşayın, iphone 6 kullanmanın keyfinden mahrum olmayın.

İstanbul / Pendik’de Bulunan Firmamızda 1 saat içerisinde onarım imkanı sunuyoruz

Şehir dışı gönderilerin detayı için buraya tıklayın

Saygılarımızla Telefon Hastanesi Ekibi….

iPhone 6 Ekran Camı Değişimi Fiyatı 149 TL

En Ucuz iPhone 6 Ekran Camı

iPhone 6 Ekran Değişimi

iPhone 6 ekran değişiklik yapma, ekran değiştirme alanında deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca, ekran değiştirme için lüzumlu tüm teknik servis ortam koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyeni ekipmanı ve cihazınıza özgü tek parça ürün kullanılarak yapılır. Teknik Servisimizi ziyaret ederseniz ekran onarım süresi yaklaşık 1 saattir. Hizmetimize gelemiyorsanız, 3 (üç) iş günü içinde ekran değişimleri yapmak için 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullanabilirsiniz.

  • İPhone 6 ekran değiştirme devam ederken telefon sıfırlanmayacaktır. Bilgileriniz asla silinmeyecek.
  • Telefonunuzun ekran performansında herhangi bir değişim yoktur, doğrusu dokunmatik hız-hassasiyet ve ekran parlaklığı-çözünürlük.
  • Ekran kalitesi telefonun orijinal durumuna geri rotatif. Aşağıdaki ekran değiştirme videosunu inceleyebilirsiniz.
  • Ekran kırılması, ön cam çatlaması veya dahili ekran kırılması gibi sorunları önlemek için ekrana ücretsiz olarak tamperli kırılmaz bir cam koruyucu takılır.
  • iPhone 6 ekran değiştirme sonrasında, dilediğiniz kadar telefonunuzun ekranını test etme hakkına haiz ve imtihan aşamasında herhangi bir tereddüt var ise, bir geri ödeme hakkına sahip olacaktır.
  • Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis ekran garanti kartı ile size teslim edilecektir.

Güvence süresi süresince, kullanıcı hatası dışındaki ekranla ilgili teknik sorunlar (ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı temas, ekran hasarı vb.)) APPLE teknisyenleri tarafınca ücretsiz olarak çözülür.

iPhone 6 Parça Fiyatları?
TAMİR HİZMETİ
FİYAT
iPhone 6 Batarya Değişimi
170 TL
iPhone 6 Kasa Değişimi
Sorunuz.
iPhone 6 Power Tuşu Değişimi
Sorunuz.
iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi
Sorunuz.
iPhone 6 Home Tuşu Değişimi
Sorunuz.
iPhone 6 Mikrofon Değişimi
Sorunuz.
iPhone 6 Sensör Değişimi
Sorunuz.
iPhone 6 Wifi Tamiri
Sorunuz.
iPhone 6 Şebeke Sorunu
Sorunuz.
iPhone 6 Ses Tuşu Değişimi
Sorunuz.
iPhone 6 On of Tuşu Değişimi
Sorunuz.