LG G3 Ekran Dokunmatik Değişimi Nasıl Yapılır ?

LG G3 Ekran Dokunmatik Değişimi Nasıl Yapılır ?

Lg G3 Ekran Dokunmatik Değişimi Hayatımızın bir parçası olan akıllı cihazlara bir yenisini daha ekleyen LG, G3 ekran dokunmatik değişimi anroid işletim sistemli cep telefonu ile bir cep telefonundan beklediğinizin çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Geniş ekranı, estetik ve kaliteli yapısı, uygun fiyatı ve işlevsel pek çok özelliğiyle özenle satın aldığınız cep telefonunuz her şeyiniz olmaya aday. Kullanım kolaylığı ile estetik ve zarif tasarımı göz dolduracak.

Faydalı uygulamaları, internet ortamında sağladığı kolaylıkları ve çok daha fazlası ile elinizden düşürmediğiniz hassas yapısında olası riskleri de beraberinde getirir. Alınan darbeler veya düşürme sonucu ekranda meydana gelen çizilme, kırılma gibi sorunlar cihazın kullanım kolaylığını da alıp götürebilmektedir.
Teknolojinin sunmuş olduğu imkanlarda problemli bir cihazı kullanmayı kimse istemeyecektir. Ekran kaynaklı problemleriniz için ekran değişimi gerektiğinde ise onarım ve değişim hizmetini daha ucuza mal etmek adına yan sanayi çözümler

Lg G3 için Teknik Servis Çözümleri

Aramak yerine kaliteli hizmeti alacağınız cep hastanesine başvurabilirsiniz. Kaliteli orijinal malzemeleriyle LG G3 ekran dokunmatik değişimini 349 TL gibi makul bir fiyata yapan firmamız teknik ekibiyle titiz bir çalışma sergileyerek cihazınızı yeni gibi kullanmanıza imkan tanıyacak.
Tüm yedek parça ürünlerimiz marka ve modeline uygun olarak orijinali ile değiştirilmektedir. Garanti kapsamında yaptığımız işlemlerle memnun kalacağınız bir hizmeti çok uygun fiyatlara kalitesinden ödün vermeden sizler de alabilirsiniz. Cihazın kendine özgü estetik tasarımından ödün vermeden değişen ekranı ile aynı kalitede orijinal yedek parça bulunmaktadır. Gelecekte cihazı kullanırken çok daha farklı problemlerle karşılaşmamak adına da tercih edeceğiniz yedek parça seçenekleri cihazı sağlıklı kullanım açısından oldukça önemlidir.

Cep hastanesi farkında güvenle teknik ekibimiz ellerine teslim edeceğiniz cihazınız LG G3 dokunmatik değişimi sonrası estetik görüntüsünü yeniden kazanacak ve yeni gibi kullanımlarınıza imkan tanıyacak. Ücretsiz kargo imkanında firmamıza göndereceğiniz cihazını teknik ekibimiz tarafından hasar tespiti sonrası cihazdaki sorun bilgisi ve maliyeti hakkında kısa sürede sizlere dönüş sağlanarak onay alınması sorası LG G3 ekran  değişimi hizmeti verilmektedir.

Gerektiği durumlarda bilmediğiniz yerlere telefonunuzu bırakarak yan sanayi ürünlerle hem paranıza hem de cihazınıza yazık etmeden kaliteli yedek parça ve kaliteli hizmeti tercih edebilirsiniz. . Hasarlı cihazınızda LG G3 ekran dokunmatik değişimi itina ile en ekonomik fiyat avantajlarımızda teknik personellerimizce itina ile yapılmaktadır.

 

İstanbul / Pendik’de Bulunan Firmamızda 1 saat içerisinde onarım imkanı sunuyoruz

Şehir dışı gönderilerin detayı için buraya tıklayın

Saygılarımızla Telefon Hastanesi Ekibi….

LG G3 Ekran Dokunmatik Değişimi Fiyatı 349 TL

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ