iPhone garanti kapsamında ekran değişimi

Mobil cihaz tamir ve bakımında uzmanlık sahibi olan teknik servisimiz iPhone garanti kapsamında ekran değişimi hizmeti vermektedir. Garanti kapsamında iken düşen, sıvı ile temas eden veya çatlayan iPhone ekranlarının değişiminde ekranla birlikte birkaç unsur da değişebilmektedir. Bunlar arasında ön cam, iç ekran, dış panel ve dokunmatik alan bulunmaktadır. Hasarın durumuna göre değişen parçaların sayısı değişiklik göstermektedir. Teknik servisimizde ekran değişiminin yanı sıra anakart değişimi, home tuşu tamiri, ses tuşu tamiri gibi diğer donanım sorunları da itina ile giderilmektedir. Tamirat – değişim sonrası ekran parlaklığı ve dokunmatik testinin ardından müşterinin beğenisine sunulan cihazlar sahibine teslim edilmektedir.

 

Kaliteli Servis, Uygun Ortam

Ekran değişimi hizmetlerinin steril olması ve statik elektrikten arındırılması şarttır. Bu şekilde cihaz ekranına toz kaçması önlenmiş ve diğer arızaların oluşma riski ortadan kaldırılmaktadır. Kaliteli personelin yanı sıra teknik servis hizmetine uygun bir mekana sahip olan servisimiz iPhone garanti kapsamında ekran değişimi konusunda uzmandır.


iPhone Garanti Kapsamında Ekran Değişimi İşleminin Uygulanması

Ekranda zamanla oluşan mürekkeplenme ve renkli çizgilerin giderilmesi adına deneyim sahibi olan teknik ekibimiz, müşteri memnuniyet odaklı ve güler yüzlü hizmet vermektedir. Markaya ait bütün modellerin iPhone garanti kapsamında ekran değişimi anakart, home tuşu, ses tuşu gibi tamirat işlemleri teknik servisimizce yapılmaktadır. Garanti süresi bitmiş cihazlara makul fiyatlarla teknik servis hizmeti vermekteyiz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)


Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bu Yazıyı Paylaş


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir