iPhone Dokunmatik Entegresi Değişimi

Günümüzde dokunmatik ekran kullanımı çok rahat ve kullanışlı olduğundan tercih edilmektedir. iphone dokunmatik entegresi değişimi Piyasada tercih edilen dokunmatik ürünler, üreticilerin bu yönde yenilikler geliştirmesine niçin olmuştur. Teknik servislerde ek sık karşılaşılan sorunlardan biri, dokunmatik ekranın düzgün çalışmaması veya farklı bölgelerinin çalışırken, bazı bölgelerinin çalışmaması sorunudur. İphone telefonların ekranları öteki telefonlardan farklı olarak açılmakta ve işlem görmektedir.

İphone dokunmatik ekranda çatlak, çizik veya temassızlık problemi varsa, ekran değişimi ile mesele çözülememektedir. Dış yüzeyinin değişmesiyle sadece ekranın kırık görüntüsü ortadan kalkarken, iphone dokunmatik entegresi değişimi muntazam çalışmadığından, aynı problem devam etmektedir. İphone telefonların özelliği ve çalışma sistemi gereği, dokunmatik entegreleri ana kart üzerinde yer almıştır. Telefonunuzun ana kart ve ekran değişimi yapıldığı takdirde, dokunmatik entegresi sorunsuz şekilde çalışacaktır. Bu problem hakkında, servisimize gelmiş olarak, mesele hakkında detaylı bilgi ve çözüm alabilirsiniz.


Dokunmatik Entegresi Değişimi Gerektiren Durumlar

İphone telefonunuzun iphone dokunmatik entegresi değişimi, telefonunuzun modeline bakılırsa fiyat değişikliği göstermektedir. Telefon modeliniz yükseldikçe, iphone dokunmatik entegresi değişimi, parçasının da fiyatı aynı oranda yükselmektedir. Dokunmatik entegre, telefonda yer edinen çok minik bir parçadır. Telefon parçaları içinde en önemlisidir. Dokunmatik ekranın düzgün ve hızlı çalışmasını sağlayan bir mekanizmadır. Parça değişimi yapılırken, alanında uzman kişiler tarafından yapılması tavsiye edilir. Teknik servisi hizmeti veren ekibimiz, telefonunuza uygun dokunmatik entegreyi ayarlayarak, telefonunuzu ilk günkü şeklinde hızlı ve düzgün çalışmasını sağlamaktadır.


iPhone Dokunmatik Entegre Değişimi Gerektiren Durumlar

İphone telefonunuz ne kadar sağlam olursa olsun, hasar yada darbe ile karşılaştığında, ilk etkilendiği alan, telefonun ekran kısmı olmaktadır. Ekranda hasar sonucunda; çatlama, çizilme yada ekranın dokunmatiğinde temassızlık sorunu ortaya çıkabilmektedir. Dokunmatik ekranın işlevini yitirmesi sonucu, ekrana görüntü gelmediği benzer biçimde, dokunmatik tuşları da çalışmaz. Bu durumda problem ekran kartının değişmesiyle, çözülmektedir. Mesele yalnız iphone dokunmatik entegresi değişimi, olmadığı şeklinde sadece ekran kartından kaynaklı da olabilmektedir. Tıpkı iphone dokunmatik entegresi değişimi fiyatı şeklinde, ekran değişiklik fiyatları da telefonunuzun modeline bakılırsa değişim göstermektedir. Telefon modeliniz yükseldikçe, ekran kartı fiyatları da yükselmektedir. İphone telefonunuzun dokunmaktik ekran arızası hakkında nedenler konusunda, teknik servisimize getirerek, telefonunuzun soruna çözüm bulabiliriz. Ekran değişimi ile kısa sürede eski haline gelen telefonunuzu, bilgileriniz kaybolmadan ve garanti kapsamında, uzun soluklu kullanabilirsiniz. Telefonunuza gerekli bakımları yaparak, müşteri memnuniyetini benimseyerek, kaliteli hizmet veriyoruz. Telefonunuz hakkında oluşabilecek sorunlara karşı, lüzumlu çözümleri sizlere sunuyoruz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)


Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır.Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bu Yazıyı Paylaş


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir