iPhone 6 Tamir Servisi

iPhone 6 telefon modelleri Apple firmasının kullanıcılarına sunmuş olduğu en gelişmiş modellerinden biri olarak yaygın olarak kullanılmakta. Grafik özelliklerinin yanında zarif tasarım özellikleri ile iddialı bir çıkış eline geçiren iPhone 6 modeli ülkemizde yoğun bir halde ilgi görmeye devam ediyor. Büyük beklentilerle satın almış olduğumız iPhone 6 cihazlarımıza ödediğimiz paranın karşılığını alabilmek, her türlü arıza ve sorunlarda uygun fiyatlı bir çözüm bulabilmek fazlaca önemli.Biz de bu beklentilerinize cevap verecek bir iPhone 6 tamir servisi hizmeti ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. iPhone 6 tamir servisi ve öteki telefon modelleri mevzusunda uzman teknisyen kadromuz tüm beklentilerinize hızlı çözümler üretiyor.


iPhone 6 Tamir Servisi Nasıldır ?

Cep Hastanesi Apple, Samsung, Sony ve LG başta olmak üzere yaygın kullanılan tüm telefon modelleri mevzusunda on yılı aşkın süredir hizmet sunmaktadır. İstanbul – Pendik bölgesindeki merkez ofisimize yurt içinden gelen farklı ihtiyaçlara kargo yada doğrudan ulaşım yardımıyla kolayca çözümler üretmekten gurur duyuyoruz.iPhone 6 onarım servisi mevzusunda doğru hizmeti bulmakta zorlanıyorsanız ve niçin firmamızı tercih etmeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, size meydana getirdiğimız işlemlerden ve avantajlarımızdan kısaca söz etmek istiyoruz.Uzman teknisyenlerimizin bizlere verdiği bu önemli bilgileri dikkate almalı ve doğru iphone 6 tamir servisi ile ilgili seçim yaparken daha çok bilgiye sahip olmalısınız.
Ekran problemlerı, şarj olmama problemleri, kasa değişimleri, cam ve dokunmatik sorunları benzer biçimde telefonunuzun memnun olmadığınız tüm işlemlerinizde tecrübeli bir teknisyen ekibi ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Telefonunuzun aldığı darbeler, yere düşürmeler ve bu benzer biçimde kazalar sonucu ortaya çıkan tüm hasarlarda lüzumlu çözümleri kısa bir süre içinde çözüyoruz.


iPhone 6 Tamiri Hakkında Detaylar

Tamir ve değişiklik hizmetleriniz orijinal/seri numaralı Apple ürünleri ile yapılmaktadır. Sizler bilgili bir kullanıcı olarak iphone 6 tamir servisi hizmeti ararken bu özelliğe ne olursa olsun dikkat etmelisiniz. Telefonlarınız teknoloji laboratuvarlarımızda özel araçlarımızla gerçekleştirilmektedir
Orijinal olmayan ürünler kullanan, yan endüstri parçalar ile telefonunuza müdahale eden teknik servislerden uzak durmalısınız.
Firmamız iphone 6 tamir servisi hizmetini bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Hem orijinal tamir ve değişim hizmetini, aynı zamanda uygun fiyatları firmamızda bulmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.
Iphone telefon kullanan müşterilerimize sunduğumuz hizmet için kayıt sistemi kullanır, ileride meydana gelebilecek sorunlarda hızlı çözümler üretiriz. Firmamızdaki kaydınız sayesinde telefonunuza yapılmış işlemlerin bilgisine ulaşır size hızlı bir şekilde hizmet sunarız.
meydana getirdiğimız tamir ve değişiklik işlemleri 6 ay süresince garantili olacaktır. Profesyonel bir hizmet almanın mutluluğunu yaşamak için firmamızı tercih edin.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)


Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bu Yazıyı Paylaş


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir