iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone 6 Plus ekran değişimi

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Hakkında ?

Apple markasının iPhone 6 plus telefonu alışılmışın dışına çıkarak 2014 yılında 5,5 inç ekran boyutuyla tanıtımı yapıldı ve ardından satışa sunuldu. Bir önceki seride 4 inç ekran boyutu olan Iphone telefonların birden 5,5 inç ekran boyutlu çıkardığı Iphone 6 plus bir çok Iphone kullanıcısı tarafından satışa sunulduğu tarihte ilgi gördü. Daha büyük ve daha özellikli bir ekranla kullanıcılara ulaşan Iphone 6 plus kullanıcı hatası kaynaklı olarak ekran hasarlarını, çatlaklarını, kırılmalarını yanında getirdi. Bu bağlamda iPhone 6 plus Ekran Değişimi de büyük önem taşımaya başladı.

iPhone 6 plus Ekran Değişimini Nerelerde Yaptırabiliriz?

iPhone 6 plus Ekran Değişimi yaptırmak için çeşitli yöntemler vardır. Apple teknik servisleri, teknik servisler ya da cep telefonu tamircileri gibi bir çok seçenek bulunmakta. Çok fazla kullanıcı sayısına ulaşan Iphone 6 plus, hemen hemen bütün telefoncularda iPhone 6 plus Ekran Değişimi yapılmaktadır. Telefonunuzun garantisi devam ediyorsa Apple teknik servisine götürdüğünüzde, telefonunuzu 1 kere olmak üzere yenisiyle değişim hakkınız bulunuyor. Telefonunuzun değişimini istemediğinizde Apple teknik servisi ekran değişimini de yapıyor. Garanti süresi bitmeyen telefonlarınızı Apple teknik servisleri dışından bir yere götürmemenizi öneririz. Garanti süresi biten telefonlarınızı daha uygun bir fiyata yaptırmak istiyorsanız çeşitli teknik servislere ya da cep telefonu tamircilerine başvurabilirsiniz. Teknik servisler ve cep telefonu tamircileri iPhone 6 plus Ekran Değişimini kolaylıkla yapabilmekte, aynı gün içinde size teslim edebilmekte. Bir başka yöntem de alışveriş sitelerinden ya da cep telefonu yedek parçası satan yerlerde Iphone 6 plus ekranı edinerek kendiniz değişimini yapmanızdır.


iPhone 6 plus Ekran Degisimi
iPhone 6 plus Ekran Degisimi

iPhone 6 plus Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 6 plus Ekran fiyatı Apple teknik servislerinde garantili olarak 629 TL’dir. Kullanılan yedek parçanın orijinal ve garantili olduğunu unutmayalım. Diğer teknik servislerinde ya da cep telefonu tamircilerinde iPhone 6 plus Ekran işlemi 140 ile 200 TL arasında değişmektedir. Eğer yedek parça olarak ekranı satın alıp iPhone 6 plus Ekran Değişimi işlemini siz yapacaksanız. Sadece ekran olarak yedek parça fiyatı 200 ile 300 TL arasında bulunmaktadır.

 

 

Bu Yazıyı Paylaş


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir