iphone 6 Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

iphone 6 Kasa Değişimi Fiyatı

iphone 6 Kasa Değişimi Fiyatı

iPhone telefonu kullanan çoğu kullanıcımızın yaşadığı sorunlardan biri telefonun orijinal görüntüsüne zarar veren ve çoğu zaman kullanılmaz hala getiren kasa ezilmeleri, çizilmeleri ve kırılmaları. Bu noktada kullanıcılarımızın iki sorusu oluyor; “Telefonumun eski hale getirilmesi mümkün mü?” ve “iphone 6 Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar?”

iPhone telefonlar çoğumuz için gündelik yaşamımızın bir parçası. Apple firmasının bazı kullanıcıları çok memnun eden bazılarının henüz deneme fırsatı bulamadığı iPhone serisi ile ilgili uzun yıllardır bakım ve onarım hizmeti veren firmamız, aynı zamanda parça değişimi konusunda size en uygun fiyatları sunuyor. iphone 6 Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar, diye soran kullanıcılarımıza öncelikle kasa değişimi ile gerekli bazı bilgileri vermek istiyoruz.

Kasa Değişimi Nedir?

Severek kullandığınız iPhone cihazınız eğer darbe alırsa, düşerse, çizilirse, yamulursa veya düşerse ekran dışındaki kalan arka bölüm ve orta kasa bölümü zedelenirse telefonunuz için kasa değişimi vakti gelmiş demektir.

iphone 6 kasa degisimi fiyati ne kadar
iphone 6 kasa degisimi fiyati ne kadar

Cep Hastanesi Olarak iphone Cihazlarda Kasa Değişimini Nasıl Uyguluyoruz?

iphone 6 Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar diye soran kullanıcılarımız için kısaca bilinmesi gerekenleri aktaralım.

  • iphone telefonunuz ezilme, kırılma gibi şekil bozulmasına neden olacak sorunlarda kasa değişimi ve orta kasa değişimi uyguluyoruz.
  • IPhone kasa değişimi yaparken “kesinlikle” Apple firmasının orijinal donanımını kullanıyoruz. Lütfen orijinal parçalar dışında değişim yapan hiçbir servise itibar etmeyiniz. Böyle durumlarda cihazınızda farklı sorunlar oluşabilir. Orijinal ürün dışında değişi yaparken garanti alabilmeniz zordur. Telefonunuz ilk günkü gibi görünsün istiyorsanız orijinal/seri numaralı değişim işlemini tercih edin.
  • Yaptığımız değişim hizmeti karşılığında garanti süreniz olacaktır. Yaşayacağınız en ufak aksaklıkta ücretsiz olarak garanti hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • İphone Kasa değişim işlemi bu konuda yıllarca tecrübe kazanmış teknisyenlerimiz ve güncel ekipmanlarla yapılmaktadır. Kasa değişim işlemi hafife alınmamalı ve herkese emanet edilmemelidir. Konusunda uzman ekibimiz Apple telefon serilerinde olduğu gibi, diğer birçok telefon markasında tecrübeli bir hizmet sunar. İşin uzmanından yardım alma fırsatını kaçırmayın.

    iphone-6s-kasa-degisimi-servisi
    iphone 6 kasa degisimi merkezi
  • iphone 6 Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar diye soran kullanıcılarımıza fiyatlarımızın yıllardır en uygun seviyede olduğunu ve bu sayede pek çok memnun kullanıcın bizi seçtiğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Cep Hastanesi yıllar süren tecrübesi ile İstanbul – Pendik başta olmak üzere, yurdum birçok noktasına hizmet vermektedir.
  • Kasa değişim sırasında cihazınızın sıfırlanması, hafızanızın temizlenmesi gibi durumlar söz konusu değildir. Bu nedenle size bu garantiyi sunan firmamızın eşsiz hizmetinden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

iPhone 6 Kasa Değişimi Fiyatı 400 TL

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı
iphone 6 kasa değişimi servisi

Bu Yazıyı Paylaş