Huawei Nova 4 Tanıtıldı

Huawei Nova 4 Tanıtıldı

Huawei Nova 4 Tanıtıldı

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Huawei Nova 4 Tanıtıldı Son dönemlerin popüler bir markası haline gelen Huawei Nova 4 tanıtıldı. Hepimizin bildiği gibi Çinli Müstahsil, delikli ekran özelliğine sahip olan ilk modeli için bir müddettir birtakım görsellerin paylaşımını yapıyordu. Markanın Yepyeni modeli olarak karşımıza çıkan Huawei Nova 4 bütün özellikleri ve ücret bilgisi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.Merkezi Çin olan ve teknolojide büyük bir dev haline gelmiş olan Huawei’nin bir müddettir basında profili dolaşan ve ilgilenenler için merak konusu olan Huawei Nova 4 modelinin resmi olarak tanıtımı yapıldı. Şimdi gelelim daha Yepyeni olan bu cihazın teknik özellikleri neler? aktüel ücret vaziyeti ne şekilde?

 Son zamanların en çok merak edilen telefon modellerinden biri olan Huawei Nova 4, geçtiğimiz günlerde nihayet gün yüzüne çıktı. daha Yepyeni tanıtımı yapılmış olan bu aygıt, gücünü sahip olduğu markanın iddialı işlemcileri arasında yer Meydan ve en kuvvetli işlemcisi olan Kirin 970 yonga setinden almakta. Bilindiği gibi Çinli üreticinin Laf konusu bu yonga setini, markanın başka modelleri olan Mate 10, Mate 10 Pro, P20 ve P20 Pro’da da kullandığını görmüştük. Bir önceki yılın amiral gemisi modellerinde kullanılmakta olan bu yonga seti, performans bazında değerlendirildiğinde halen üst düzeyde olduğunu Anlatım edebiliriz. Kirin 970 adlı Laf konusu bu işlemci ile beraber üst segment telefonlar içerisinde kesif bir dikkat çekmeyi başarmış olan Huawei Nova 4 sergilemiş olduğu üstün performans sayesinde de kendini en iyi şekilde ön tasarıya çıkarmayı başarmış vaziyette.

huawei-nova-4
huawei-nova-4

Şimdi ise gelelim kullanıcıların da en çok Alaka göstermiş olduğu, cihazın sinealıcı özelliklerine. Huawei’nin bu midelinde iki varyasyon bulunuyor. Üst modelde ise 3 ayrımlı geri sinealıcı bulunuyor. İlk sinealıcı, 48 MP çözünürlüğe sahip olup f/1.8 diyagram aralığı ile karşımıza çıkıyor. Muavin sinealıcı ise ultra geniş açı özelliğine sahip olup 16 MP çözünürlüğündedir. Derinlik ölçümüne Muavin sinealıcı da 2 MP çözünürlüğü ile karşımıza çıkıyor. Ön sinealıcı özelliklerine istikbal olursak; burada 23 MP çözünürlük ve f/2.0 diyagram açıklığı var. Huawei Nova 4 alt Düzen modelinde geri sinealıcı 25 MP çözünürlük özelliğine sahipken; Muavin ve ön kameralara bakıldığında ise üst model ile özdeş özelliğe sahip olduğunu görebiliyoruz.

Huawei Nova 4 Tanıtıldı
Huawei Nova 4 Tanıtıldı

Modelin renk seçeneklerini incelediğimizde; tıpkı eski sızıntılarda yapıldığı gibi pembe, ak, Kara ve ak olmak üzere dört ayrımlı renk seçeneğinin bizleri karşıladığını görüyoruz. EMUI 9.0.1 tabana sahip Android 9.0 Pir güncellemesiyle beraber kutusundan çıkan Huawei Nova 4, bütün bu özelliklerinin yanı Dizi gücünü 3.750 mAh boyutuna sahip olan bir bataryadan almakta.Verilen bilgilere göre cihazın çizge ameliye performansı %60 oranında artacak olup; bunun yanı Dizi kuvvet tüketimi ise Gene %30 oranında azalacak olup; Gene bu teknoloji ile HDR benzeri bir görselleştirmenin gerçekleştirilmesi olası. Bu kriter sayesinde de HDR özelliği var olmayan oyunlarda bile HDR kalitesine sahip grafikler ele geçirmek olası olabiliyor.


Huawei Nova 4 ücreti Nedir?

Yepyeni bir model olarak karşımıza çıkan Huawei Nova 4‘ün ilk satışı merkezi olan Çin’de gerçekleşecek. Bununla beraber cihazın Avrupa’da ne vakit satışa sunulacağı konusunda olarak bir bilgi var değil. anne kamerası 48 MP çözünürlüğüne sahip olan üst model cihazın satış ücreti 490 dolar olarak belirtilirken; Gene anne kamerada 25 MP çözünürlük özelliğine sahip alt Düzen modelin ücreti ise 450 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Huawei Nova 4 Fiyatı
Huawei Nova 4 Fiyatı

Markada çığır açan Huawei marka telefonlarınız için yaşayabileceğiniz en küçük bir teknik Mesele Ve yahut kusur için alanında uzman bir ekibe sahip olan yetkili servisimiz tarafından yardım alabilir, bu sayede probleminizin en kısa vakit zarfında giderilmesini sağlayabilirsiniz. Çalışanlarımızın tamamı her türlü teknik eğitim ve bilgiyi almış olup bütün sorunlara hatıranda ve en kısa müddette müdahale edebilecek deneyime sahiptirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağır

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Gerçek Müşteri Yorumu

Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
Burhan AÇIKGÖZ