Archive for category: Genel

AnTuTu Performanslı Android Telefonlarını Açıkladı

AnTuTu Performanslı Android Telefonlarını Açıkladı

AnTuTu Performanslı Android Telefonlarını Açıkladı ,performansını ortaya çıkaran en popüler özellik testi olan AnTuTu, her ay en iyi performans gösteren akıllı telefonların bir listesini paylaşıyor. Bu listenin Android sürümü nihayet Aralık için güncellendi. Zirvenin Yepyeni bir sahibi Mevcut.

Telefon Ekranında Morluk Nasıl Geçer?

Telefon Ekranında Morluk Nasıl Geçer?, Teknolojinin git gide yayılmasına bağlı olarak akıllı telefonlar ile alakadar ki alternatifler de çoğalmış durumdadır. ücret aralıkları farkındalık gösteren akıllı telefonlar her ne kadar kullanıcıların ihtiyaçlarını büyük oranda karşılasa da bazen can sıkıcı durumlar açığa çıkabilmektedir. Bunlardan biride telefon ekranında oluşan morluklardır. başka isimiyle mürekkep akması olarak da adlandırılan bu vaziyet akıllı telefonlarda çatlama veya kırılma yaşandığı süreçte Dahil ekranda meydana gelmektedir.

Dokunmatik Ekran Tamiri

Dokunmatik Ekran Tamiri

Dokunmatik Ekran Tamiri Cep telefonu vizyonun oluşan ve genellikle güvence kapsamında yer edinen bazı problemler vardır. Bunlar, piksel ölmesi diye adlandırılan bir kaç pikselin görevini yerine getirmeyip ekranda nokta şeklinde renksizlik oluşturması, cep telefonu ekranının ışıklandırma sorunuyla alakalı ekranda oluşan parlaklık geçişleri yahut topyekün ekranın kararması.

Telefon Hastanesi

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ