Archive for category: Tech Tips

Telefon Ekranında Morluk Nasıl Geçer?

Telefon Ekranında Morluk Nasıl Geçer? Teknolojinin git gide yayılmasına bağlı olarak akıllı telefonlar ile alakadar ki alternatifler de çoğalmış durumdadır. ücret aralıkları farkındalık gösteren akıllı telefonlar her ne kadar kullanıcıların ihtiyaçlarını büyük oranda karşılasa da bazen can sıkıcı durumlar açığa çıkabilmektedir. Bunlardan biride telefon ekranında oluşan morluklardır. başka isimiyle mürekkep akması olarak da adlandırılan bu vaziyet akıllı telefonlarda çatlama veya kırılma yaşandığı süreçte Dahil ekranda meydana gelmektedir.

iCloud Yedekleme Nasıl Yapılır ?

iCloud Yedekleme Nasıl Yapılır ?

iCloud Yedekleme Nasıl Yapılır ?, Apple’ ın bir ürünü olan iphone nun yedekleme birimi icloud dur. Yedekleme işlemi telefonunuzdaki verilerin kopyasını almak ve onları güvenli bir şekilde saklamaktır. Yedekleme yapabileceğiniz cihazlar iPad iPod Touch ve akıllı telefonlarınızdır. Telefon çalınması veya bulunması vaziyetinde yedekleme işlemi yaptıysanız bilgilerinize tekrar almanız bu sistem ile olası olacaktır. şayet icloud hesap mail ve şifresi biliniyorsa Diğer  bilgisayarlardan hesaba ulaşmak mümkündür.

Samsung'un Yeni Android Arayüzü One Ui

Samsung’un Yeni Android Arayüzü One Ui

Samsung’un Yeni Android Arayüzü One Ui , Markanın yeni modellerinden olan Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 modellerine vereceği Android Pie güncellemesinde Samsung’un yeni android arayüzü One Ui şimdi sizlerle. 

Servis Çağır

Gerçek Müşteri Yorumu

Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
Burhan AÇIKGÖZ