Kategori: Samsung

Pendik Samsung Cep Telefonu Servisi

Pendik Samsung Cep Telefonu Servisi

Samsung cep telefonları son dönemlerde oldukca rövaşta olan ve oldukça tercih edilen cep telefonlarındandır. Özellikle gerek fiyatları gerekse de teknik özellikleri yardımıyla fiyat ve kaliteyi karşılamasından dolayı oldukça önemli bir kullanıcı kitlesine haizdir. Sadece her cihazda olduğu benzer biçimde bu cihazlarda da arızalar mevcut şekilde ortaya çıkabilmektedir. Bu durumlarda Samsung cep telefonu servisleri devreye girerek müşterilere görkemli hizmetler sunmaktadırlar. Pendik Samsung cep telefonu servisi Türkiye’de çok geniş bir servis ağına sahiptir. öteki markalardaki cep telefonu servislerinden daha fazla servis ağı bulunduğundan hizmet alabilme mevzusunda sorunsuz bir halde yararlanabilirsiniz.


Samsung Cep Telefonu Servis Hizmetleri Merkezi

Başarı Teknik Servis

Başarı teknik servis bir çok cep telefonu markasına yetkili teknik servisliği yaptığı benzer biçimde Samsung cep telefonu servis hizmeti de vermektedir. Samsung cep telefonu servis hizmetlerine baktığımızda orijinal yedek parça temini ve cihazlara takılması, cep telefonu içindeki bilgilerin yedeklemesi yapılması, cihaz içinde virüslerin temizlenmesi, programların yüklenmesi, çeşitli teknik arızaların giderilmesi ve daha bir çok teknik ihtiyacının giderilmesi benzer biçimde hizmetleri vermektedir. En kısa zamanda en emin şekilde hizmet veren merkez müşteri memnuniyetine fazlaca örutubet vermektedir. Bütün işlemleri garantili bir halde yapmaktadır. Cep telefonunda oluşan garanti kapsamı dışındaki arızaları da uygun fiyat garantisiyle yerine getirmektedir. Başarı teknik servisinin İstanbul, Ankara, Samsun, Diyarbakır, İzmir, Adana’da şubeleri bulunmaktadır.

Devamını Oku

Samsung Galaxy S5 Ekran Cam Değişimi

Samsung Galaxy s5 ekran cam değişimi kırıldı diye dert edinmeyin. Aletin yere düşmesi, çanta yada cebinizde sıkışması, yaşanması olası darbeler ve buna benzer nedenlere bağlı olarak ekran camı kırılıp çizildiyse S5 cihazının hem kullanımlarında sıkıntı yaşanabilir hem de estetik görünümü bozulabilir. Ön cam kırıldığı yada çizildiği takdirde cihazınızda ekran görüntüsü var ve dokunmatiği kullanabiliyor iseniz tüm ekran değişimi yerine yalnızca cam değişimi ile problemlerinizi giderebilirsiniz.

Devamını Oku

Samsung S5 Ekran Değişimi Ne Kadar ?

Samsung S5 Ekran Değişimi

Samsung S5 Ekran Değişimi

Samsung S5 serisi 2014 yılında satışa sunulmaya başlamış ve satışa çıktığı ilk günden itibaren muhteşem bir kullanıcı yelpazesine sahip olmuş bir akıllı cep telefonu modelidir. Samsung S5 serisi döneminin muhteşem özellikleri ile kullanıcılarına inanılmaz bir kullanım alanı ve farklılıkları sunarak tüm cep telefonu kullanıcılarını kendine çekme özelliği taşımıştır. Samsung S5 akıllı cep telefonu 5.1 inçlik 1920×1080 ekran çözünürlüğüne sahiptir. Samsung S5 akıllı cep telefonunun en önemli özelliklerinden biri de toza ve suya dayanıklı olması özelliğidir. Bu özelliğinden dolayı çok fazla tercih edilme sebebi olmuştur. Samsung S5 Ekran Fiyatı 150 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat farkının nedeni ise kullanılan ekranın kalitesi ve marka özelliklerinden kaynaklanmaktadır.

Devamını Oku

Samsung Galaxy Note 4 Cam Değişimi Nasıl Yapılır ?

Samsung Galaxy Note 4 Cam Değişimi Fiyatı 199 TL

Samsung Galaxy Note 4 Cam Değişimi Sadece 199 TL

Telefon Hastanesi farkı ile piyasada en ekonomik fiyat avantajlarına Samsung Galaxy Note 4 cam değişimi hizmeti verilmektedir. Cihazınızda ekran görüntüsü yok, yarı görüntü sağlanıyor, dokunmatik çalışmıyor ise cihaz ekranı için cam değişimi gerekebilmektedir. Piyasa ortamında cam değişimi hizmetini ucuza kaçarak yan sanayi ürünleriyle yaptırmak yerine uygun fiyatları ile orijinal parçalarında değişimi bizimle sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku