Kategori: İphone

iPhone Garanti Süresince Ekran Değişimi

iPhone Garanti Süresince Ekran Değişimi

Mobil aygıt tamir ve bakımında uzmanlık sahibi olan teknik servisimiz iPhone garanti süresince ekran değişimi hizmeti vermektedir. Garanti kapsamında iken düşen, sıvı ile temas eden veya çatlayan iPhone ekranlarının değişiminde ekranla beraber birkaç unsur da değişebilmektedir. Bunlar arasında ön cam, iç ekran, dış panel ve dokunmatik alan bulunmaktadır. Hasarın durumuna nazaran değişen parçaların sayısı değişiklik göstermektedir. Teknik servisimizde ekran değişiminin yanı sıra anakart değişimi, home tuşu tamiri, ses tuşu tamiri şeklinde diğer donanım sorunları da itina ile giderilmektedir. Tamirat – değişiklik sonrası ekran parlaklığı ve dokunmatik testinin ardından müşterinin beğenisine sunulan cihazlar sahibine teslim edilmektedir.

Devamını Oku

iPhone 6 Ekran Servisi

Bazı iphone 6 ekran servisi telefon kullanıcılarının yaptığı yanlışlardan biri, meydana gelen sorunlarda severek kullandıkları telefonlarını konusunda uzman olmayan veya orijinal yedek donanım parçaları kullanmayan teknik servislere teslim etmeleri. Emin olmayan ellerde telefonunuz tamir edilmeye veya orijinal olmayan değişim ürünleri kullanıldığında, bu işlemler daha büyük sorunlara sebebiyet verebilir. Bazı işlemlerde ise kalitesi nedeniyle tercihe ettiğiniz iphone 6 ekran servisi telefonunuz orijinal görüntüsünü bile kaybedebilir. Kasa değişimleri, iphone 6 ekran servisi ekran servisi, şarj sorunları, ekran sararmaları, açılmama, kapanmama sorunları, arka kapak değişimleri, kamera sorunları gibi aklınıza gelebilecek tüm telefon problemlerinde size yardım elini uzatan, size uzman tavsiyelerde bulunan sağlam bir teknik servis hizmeti var: Cep Hastanesi

Devamını Oku

iPhone garanti kapsamında ekran değişimi

Mobil cihaz tamir ve bakımında uzmanlık sahibi olan teknik servisimiz iPhone garanti kapsamında ekran değişimi hizmeti vermektedir. Garanti kapsamında iken düşen, sıvı ile temas eden veya çatlayan iPhone ekranlarının değişiminde ekranla birlikte birkaç unsur da değişebilmektedir. Bunlar arasında ön cam, iç ekran, dış panel ve dokunmatik alan bulunmaktadır. Hasarın durumuna göre değişen parçaların sayısı değişiklik göstermektedir. Teknik servisimizde ekran değişiminin yanı sıra anakart değişimi, home tuşu tamiri, ses tuşu tamiri gibi diğer donanım sorunları da itina ile giderilmektedir. Tamirat – değişim sonrası ekran parlaklığı ve dokunmatik testinin ardından müşterinin beğenisine sunulan cihazlar sahibine teslim edilmektedir.

 

Devamını Oku

iPhone Dokunmatik Entegresi Değişimi

Günümüzde dokunmatik ekran kullanımı çok rahat ve kullanışlı olduğundan tercih edilmektedir. iphone dokunmatik entegresi değişimi Piyasada tercih edilen dokunmatik ürünler, üreticilerin bu yönde yenilikler geliştirmesine niçin olmuştur. Teknik servislerde ek sık karşılaşılan sorunlardan biri, dokunmatik ekranın düzgün çalışmaması veya farklı bölgelerinin çalışırken, bazı bölgelerinin çalışmaması sorunudur. İphone telefonların ekranları öteki telefonlardan farklı olarak açılmakta ve işlem görmektedir.

Devamını Oku

iPhone 6 Tamir Servisi

iPhone 6 telefon modelleri Apple firmasının kullanıcılarına sunmuş olduğu en gelişmiş modellerinden biri olarak yaygın olarak kullanılmakta. Grafik özelliklerinin yanında zarif tasarım özellikleri ile iddialı bir çıkış eline geçiren iPhone 6 modeli ülkemizde yoğun bir halde ilgi görmeye devam ediyor. Büyük beklentilerle satın almış olduğumız iPhone 6 cihazlarımıza ödediğimiz paranın karşılığını alabilmek, her türlü arıza ve sorunlarda uygun fiyatlı bir çözüm bulabilmek fazlaca önemli.Biz de bu beklentilerinize cevap verecek bir iPhone 6 tamir servisi hizmeti ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. iPhone 6 tamir servisi ve öteki telefon modelleri mevzusunda uzman teknisyen kadromuz tüm beklentilerinize hızlı çözümler üretiyor.

Devamını Oku