Archive for category: iPhone Ekran Değişimi

iPhone Ekran Kırılması Garantiye Girer mi

iPhone Ekran Kırılması Garantiye Girer mi

iPhone Ekran Kırılması Garantiye Girer mi ,iPhone ekranını kırdıktan sonra telefonun ekranı hasar görürse, ön camdaki çatlak, likid teması veya darbeler, telefon üreticileri tarafından tamamiyle kulla...

iPhone Bükülme Sorunu Ve Çözümü

iPhone Bükülme Sorunu Ve Çözümü ,iPhone markasının ülkemizde çok sayıda kullanıcısı bulunmaktadır. Kullanıcılar umumi olarak iPhone marka telefonları kalitesinden Ötürü çokça seçenek etmektedirler. ama nihayet dönemlerde piyasaya sürülen iPhone modellerinde kullanıcıların rahatsız olduğu bir vaziyet gözlendi. Bu vaziyet ise iPhone ’lerde meydana gelen bükülme veya yamulma sorunudur. Akıllı cihazlar epey duygulu ve ince ürünler olduğundan Ötürü bazen Çok baskıya maruz kaldıklarında bu gibi durumlar açığa çıkabilmektedir.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? Apple markasının iPhone 6 plus telefonu alışılmışın dışına çıkarak 2014 yılında 5,5 inç ekran boyutuyla tanıtımı yapıldı ve ardından satışa sunuldu. Bir önceki seride 4 inç ekran boyutu olan ibphone telefonların birden 5,5 inç ekran boyutlu çıkardığı Iphone 6 plus bir çok Iphone kullanıcısı tarafından satışa sunulduğu tarihte ilgi gördü. Daha büyük ve daha özellikli bir ekranla kullanıcılara ulaşan Iphone 6 plus kullanıcı hatası kaynaklı olarak ekran hasarlarını, çatlaklarını, kırılmalarını yanında getirdi.

iPhone Ekran Tamiri Nerede Yapılır

iPhone Ekran Tamiri Nerede Yapılır

iPhone Ekran Tamiri Nerede Yapılır Gelişen teknolojinin hayatımıza soktuğu tüm cep telefonları gibi iPhone’lar da zaman geçtikçe yeni modellerin çıkmasıyla demode hale gelebiliyor. Kimi zaman da çarpma ve düşme gibi istenmeyen durumlar meydana geldiğinde iPhone ekran tamiri nerede yapılır soruları sorulabiliyor. Harika özellikleriyle hayatımıza renk ve fonksiyonellik katan iPhone’ların ekran tamiri ve bakımı hüner ve tecrübe gerektirmektedir.

iPhone Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

iPhone Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

iPhone Ekran Değişimi Fiyat Apple şirketi son zamanlarda çıkardığı yeni model Iphone marka telefonlarıyla ekran teknolojisini zirveye çıkardı. Telefonun ekranını telefonun tümüne taşıyan iPhone marka telefonlarda son çıkan modelinde bir önceki modellerinde bulunan tek tuşunu da kaldırdı. Ön yüzü sırf ekran olan iPhone telefonların vizyonunı, dış etkenlere karşı korumakta daha zorlaştı. Iphone Ekran Değişimi Fiyatları da oldukça yüksek olduğundan ekranı korumak için önlemler almak daha kolaydır.

Servis Çağır

    Gerçek Müşteri Yorumu

    Acil olarak gittiğimizde 2 saat gibi kısa sürede işimizi hallettiler. Fiyatı da gayet makul teşekkürler
    Burhan AÇIKGÖZ