Görseller

En Ucuz iPhone 6 Ekran Camı Fiyatı 129 TL

Kırılan İphone 6 Ekranlarını Uygun Fiyata Değiştirmenin Tek Adresi

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı

Bazı iphone 6 telefon kullanıcılarının yaptığı yanlışlardan biri, meydana gelen sorunlarda severek kullandıkları telefonlarını konusunda uzman olmayan veya orijinal yedek donanım parçaları kullanmayan teknik servislere teslim etmeleri. Emin olmayan ellerde telefonunuz tamir edilmeye veya orijinal olmayan değişim ürünleri kullanıldığında, bu işlemler daha büyük sorunlara sebebiyet verebilir. Bazı işlemlerde ise kalitesi nedeniyle tercihe ettiğiniz iphone 6 telefonunuz orijinal görüntüsünü bile kaybedebilir. Kasa değişimleri, en ucuz iphone 6 ekran camı fiyatı, şarj sorunları, ekran sararmaları, açılmama, kapanmama sorunları, arka kapak değişimleri, kamera sorunları gibi aklınıza gelebilecek tüm telefon problemlerinde size yardım elini uzatan, size uzman tavsiyelerde bulunan sağlam bir teknik servis hizmeti var: Telefon Hastanesi

Devamını Oku

Price:129 ₺
Category: iphone     Product #: iphone 6
Regular price:,TRY
(Sale ends 2016-08-22!)      Available from:
Condition: Good var! Order now!

En Ucuz iPhone 6 Ekran Camı Fiyatı by

Samsung Galaxy Note 4 Cam Değişimi Fiyatı 199 TL

Samsung Galaxy Note 4 Cam Değişimi Sadece 199 TL

Telefon Hastanesi farkı ile piyasada en ekonomik fiyat avantajlarına Samsung Galaxy Note 4 cam değişimi hizmeti verilmektedir. Cihazınızda ekran görüntüsü yok, yarı görüntü sağlanıyor, dokunmatik çalışmıyor ise cihaz ekranı için cam değişimi gerekebilmektedir. Piyasa ortamında cam değişimi hizmetini ucuza kaçarak yan sanayi ürünleriyle yaptırmak yerine uygun fiyatları ile orijinal parçalarında değişimi bizimle sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku

Price:199
Category: samsung     Product #: note 4
Regular price:299,TRY
(Sale ends 2017-09-01!)      Available from: Telefon Hastanesi Ltd Şti
Condition: Good yes! Order now!

samsung galaxy note 4 cam değişimi by

LG G3 Ekran Dokunmatik Değişimi 249 TL

Lg G3 Ekran Dokunmatik Değişimi Sadece 249 TL

Hayatımızın bir parçası olan akıllı cihazlara bir yenisini daha ekleyen LG, G3 ekran dokunmatik anroid işletim sistemli cep telefonu ile bir cep telefonundan beklediğinizin çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Geniş ekranı, estetik ve kaliteli yapısı, uygun fiyatı ve işlevsel pek çok özelliğiyle özenle satın aldığınız cep telefonunuz her şeyiniz olmaya aday. Kullanım kolaylığı ile estetik ve zarif tasarımı göz dolduracak.

Devamını Oku

Price:249
Category: lg     Product #: g3
Regular price:349,TRY
(Sale ends 2017-08-26!)      Available from: Telefon Hastanesi Ltd.Şti
Condition: Good yes! Order now!

lg g3 ekran dokunmatik değişimi by

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi 99 TL

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi

Hayatımızı kolaylaştıran teknoloji devleri arasında bulunan Samsung Galaxy S4 cep telefonu serisini kullanımlarınıza sunuyor. Severek aldığınız ve rahatlıkla kullandığınız cihazınızda olası problemler elbette ki günlük yaşantınızı sekteye uğratabilmektedir. Boş zamanlarınızda oyun oynadığınız, internet dünyasına hızlıca geçiş yaptığınız, cihazınıza çeşitli uygulamalar yüklediğiniz ve en önemlisi hızlı erişim kolaylığında yanınızdan ayırmadığınız S4 serisi cep telefonunuz tüm dünyayı elinizin altına getirecek düzeyde kapasitesiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Devamını Oku

Price:99
Category: samsung     Product #: S4
Regular price:199,TRY
(Sale ends 2017-08-25!)      Available from: Telefon Hastanesi Ltd.Şti
Condition: Good yes! Order now!

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi by

LG G2 Ekran Dokunmatik Değişimi

LG G2 EKRAN KIRILDI FİYATI NEDİR?

kolaylıkları da beraberinde getirdiği akıllı cihaz aldığı darbeler, düşme veya ezilme tehlikelerine karşı ekranında kararma, çizilme veya kırılma gibi problemlere yol açabilmektedir.

Devamını Oku

Price:199 ₺
Category: Ekran Değişimi     Product #: Lg g2
Regular price:,TRY
(Sale ends 2016-08-28!)      Available from:
Condition: Good var! Order now!

Lg G2 Ekran Dokunmatik Değişimi by