Samsung Galaxy S5 Ekran Camı Değişimi Fiyatı 149 TL

Samsung Galaxy S5 serisi cihazınızın ekran camı kırıldı diye dert edinmeyin.

Cihazın yere düşmesi, çanta veya cebinizde sıkışması, yaşanması muhtemel darbeler ve buna benzer nedenlere bağlı olarak ekran camı kırılıp çizildiyse S5 cihazının hem kullanımlarında sıkıntı yaşanabilir hem de estetik görünümü bozulabilir. Ön cam kırıldığı veya çizildiği takdirde cihazınızda ekran görüntüsü var ve dokunmatiği kullanabiliyor iseniz tüm ekran değişimi yerine yalnızca cam değişimi ile problemlerinizi giderebilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 Ekran Cam Servisi
Samsung Galaxy S5 Ekran Camı Servisi

Çok uygun fiyatlara bütçenizi zorlamadan Telefon Hastanesi farkı ile Samsung Galaxy s5 ekran camı değişimi hizmetini alacağınız firmamızda konusunda uman teknik personellerimiz kısa sürede cihazınızı kullanımlarınıza hazır hale getirecektir. Camlar ve diğer yedek parçalarda orijinal ürünleri tercih ettiğimiz hizmetlerimizde cihazınızı yan sanayi ürünleri tercih ederek riske atmak yerine bizimle güvenle ilk günkü performansında cep telefonunuzu kullanabilirsiniz.
Dokunmatikte hassasiyet kaybı yaşamayacağınız, ekranda camın takılması sonrası kabarcıklar oluşmayan, ekran görüntüsünde parlaklık ve cihazın estetik bütünlüğü Samsung Galaxy s5 ekran camı değişimi sonrası maksimum düzeyde sağlanmaktadır. Piyasada araştırma yapabileceğiniz hizmetlerimizde bir çok firma cam değişimi yerine tüm ekranın değişmesi gerektiğini belirtir ve bu da ciddi bir maliyet demektir. Neredeyse yeni bir ikinci el cihaz fiyatına denk gelebilecek fiyatlarda üstelik yan sanayi ürünleri tercih ederek cihazınızı yaptırmak yerine sağlıklı kullanabileceğiniz uygun fiyat avantajlarında orijinal yedek parça hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 Ekran Cam Sökümü
Samsung Galaxy S5 Ekran Cam Sökümü

S5 cep telefonu firmamıza getirildiğinde öncelikle cihazınızda arıza tespiti sağlanır. Yapılan arıza tespiti teknik personellerimizce müşteri bilgisine sunulmaktadır. Ayrıca arızanın yanında onarım ve tamirat ücreti hakkında da vermiş olduğumuz bilgiler sonrası vereceğiniz onaya istinaden tamir ve onarım işlemine başlanmakla birlikte cihazınızı yaptırmak istemeseniz dahi arıza tespit işleminde hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Samsung Galaxy s5 ekran camı değişimi hizmetlerimizde kırılma ve sıvı teması hariç olmak üzere 6 ay gibi uzun bir sürede hizmet garantisi de sağlamaktayız. Ücretsiz kargo imkanında firmamıza göndereceğiniz veya yakın yerde iseniz firmamıza getirebileceğiniz cihazınız için kaliteli bir hizmeti orijinal yedek parça hizmetiyle alacaksınız.
Samsung Galaxy S5 ekran camı değişimi hizmetinin dışında teknoloji dünyasının engin bilgileriyle tüm cihaz problemlerini çözüme kavuşturacağınız teknik personellerimiz sayesinde on yılı aşkın hizmette kalite anlayışının farkını bizimle fark edeceksiniz. S5 cam değişimi hizmeti sonrasında dokunmatik ekranda hassasiyet kaybı yaşanmayacak. Ekran parlaklığı, estetik görünüm ve çok daha fazlasını ilk günkü kullanım olanağında bulacağınız hizmetlerimizle günlük yaşantınızın bir parçası olan cep telefonunuzu yanınızdan ayırmayacaksınız.
Geniş ekranı ile bir telefondan beklediğinizin çok daha üstünde bir performans ve kullanım kolaylığı Samsung Galaxy S5 ekran camı değişimi hizmeti sonrası bile problemlerinizi stabil bir biçimde gidermenizi destekliyor. Olası cam değişimi ihtiyaçlarınızı orijinal yedek parça hizmetiyle 149 TL gibi bir fiyata güvenle karşılamanın keyfini ve rahatlığını siz değerli müşterilerimize yaşatıyoruz.

İstanbul / Pendik’de Bulunan Firmamızda 1 saat içersinde onarım imkanı sunuyoruz

Şehir dışı gönderilerin detayı için buraya tıklayın

Saygılarımızla Telefon Hastanesi Ekibi….

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi Fiyatı 149 TL

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı
En Ucuz Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi Servisi

Price:149 ₺
Category: samsung     Product #: s5
Regular price:,TRY
(Sale ends 2016-08-22!)      Available from:
Condition: Good ! Order now!

Samsung Galaxy S5 Ekran Camı Değişimi by

Bu Yazıyı Paylaş


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...