Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi 99 TL

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi

Hayatımızı kolaylaştıran teknoloji devleri arasında bulunan Samsung Galaxy S4 cep telefonu serisini kullanımlarınıza sunuyor. Severek aldığınız ve rahatlıkla kullandığınız cihazınızda olası problemler elbette ki günlük yaşantınızı sekteye uğratabilmektedir. Boş zamanlarınızda oyun oynadığınız, internet dünyasına hızlıca geçiş yaptığınız, cihazınıza çeşitli uygulamalar yüklediğiniz ve en önemlisi hızlı erişim kolaylığında yanınızdan ayırmadığınız S4 serisi cep telefonunuz tüm dünyayı elinizin altına getirecek düzeyde kapasitesiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Ekran CamıDegisimi Servisi
Samsung Galaxy S4 Ekran CamıDegisimi Servisi

Cihazı kullanımlarınız sırasında darbe, düşme veya farklı nedenlerle sorun yaşadığınızda cihaz ekranında kırılma ve çizilmelerde Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi gerekebilir. Dokunmatikteki hassasiyetin kaybolması veya ekranın çalışabiliyor olması cihazınızda tüm cam değişimi yerine yalnızca cam değişimiyle çok daha uygun fiyatlara sağlanabilmektedir. Ekran görüntüsünde problem olmadığı durumlarda yalnızca Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi yaptırarak bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı giderebilir ve cihazınızı yeniden kullanabilirsiniz.
Cam değişim ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığı ile cep telefonunuzu teslim ederek cihazınızı ilk günkü estetik yapısında ve performansında kullanabileceğiniz hizmetlerimizde cep hastanesi olarak yapılan hizmetin de garantisini siz değerli müşterilerimize veriyoruz. Konusunda uzman teknisyenlerin profesyonel hizmetlerinde özel makinelerde ekran camının değiştirildiği hizmetlerimizde özel solüsyonlarla temizlenen cihazınıza orijinal S4 cam eklenmektedir. Değişim sonrası cihazın estetik görünümünde hiçbir değişiklik olmayacak ve hava kabarcıkları olmadan rahatlıkla cihazınızı kullanabileceksiniz. Ayrıca dokunmatik ekranını da değişim sonrası rahatlıkla kullanabileceksiniz.
Dokunmatik hızı, ekran hassasiyeti ve ekran parlaklığında Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi sonrası hiçbir aksaklık veya problem yaşamadan keyifle kullanmaya devam edeceğiniz cihaz tamir ve onarım hizmetlerimizde sizleri bekliyor. GSM ve teknoloji sektöründe bilmediğiniz firmalara ve cihazın yan sanayi ürünlerine paranızı harcayarak telefonunuzu riske atmak yerine cep hastanesi teknik personellerine cihazını güvenle teslim ederek orijinal yedek parçalarla cihazınızı çok daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Sıvı teması veya herhangi bir kırılma olmadığı takdirde yapılan Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi hizmetine 6 ay garanti de vermekteyiz.

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Merkezi
Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Merkezi

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi için başvurduğunuz ve cihazınızı gönderdiğiniz firmamızda hemen inceleme işlemini gerçekleştiren teknik ekibimiz arızanın nedenini belirleyerek bilgilerinize sunacaktır. Ayrıca yapılacak onarım işlemi ve fiyatı hakkında da bilgileri sizinle paylaşan teknik personellerimize onay vermenizin hemen ardından tamir ve onarım işlemi gerçekleştirilmektedir. Arıza tespitinde alacağınız bilgiler sonrası yaptırmayı düşünmediğiniz cihazınız için arıza tespiti için hiçbir ücrette ödemeyeceksiniz.
Bütçenize uygun fiyat avantajlarında Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi 99 TL gibi makul bir fiyata problemlerinizi gidermektedir. Severek satın aldığınız ve özenle kullandığınız cihazınız güvenle kullanımlarınıza hazır hale gelecektir. Cam değişimi sonrasında bile ilk kullanımlarınızdaki gibi performansıyla kullanacağınız cep telefonunuz kullanımınıza göre uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan cihazı kullanmanıza imkan tanıyor. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizde bütçenize uygun fiyatlar ve orijinal yedek parça ile tamir ve onarım hizmeti tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek.

İstanbul / Pendik’de Bulunan Firmamızda 1 saat içersinde onarım imkanı sunuyoruz

Şehir dışı gönderilerin detayı için buraya tıklayın

Saygılarımızla Telefon Hastanesi Ekibi….

Samsung Galaxy S4 Cam Değişimi Fiyatı 99 TL

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı
En Ucuz Samsung Galaxy S4 Cam Değişimi Servisi

Price:99
Category: samsung     Product #: S4
Regular price:199,TRY
(Sale ends 2017-08-25!)      Available from: Telefon Hastanesi Ltd.Şti
Condition: Good yes! Order now!

Samsung Galaxy S4 Ekran Camı Değişimi by

Bu Yazıyı Paylaş


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...