Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Değişimi 99 TL

Telefon Hastanesi farkı ile çok uygun fiyatlara Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Değişimi ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyor. Severek aldığınız ve özenle kullandığınız teknoloji harikası ürünler arasında yerini alan cep telefonunuz hasar durumdan günlük yaşantınızı da sekteye uğratabilmektedir. Cihazınızla ilgili problemler yaşadığınızda tamir ve onarım hizmetinin yüksek maliyetini düşünmeden bütçenizi zorlamayacak fiyatlarda cihazınızı yaptırarak yeniden güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Degisimi
Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Degisimi

Cihazınızda görüntü var ancak dokunmatikte yaşanan sıkıntılar, ön camın kırılması veya çizilmesi gibi hoş olmayan görüntü kirlilikleri nedeniyle ekranı komple değiştirmeye gerek duymadan sadece ön cam değişimini sağlayabilirsiniz. Yapılacak teknik inceleme sonucunda belirlenecek tamir ve onarım hizmetinde ekonomik fiyat avantajlarıyla Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Değişimi hizmetini alarak güvenle cihazınızı kullanabilirsiniz.
Yaşamın önemli bir parçası olan cep telefonlarında kaliteyi ve estetik dizaynı aradığınızda tüm arayışlarınıza bir son veren Samsung serisi cep telefonlarından S3 geniş ekranı, fonksiyonel özellikleri ve pratik kullanımı ile bir cep telefonundan beklediğinizin çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Cihazınızı kullanımlarınız sırasında düşme, darbe ve çeşitli nedenlere bağlı olarak dokunmatiğin bozulması, çizilme ve kırılma gibi durumlara karşı tüm ekranı değiştirmek yerine yapılacak incelemeye göre yalnızca orijinaliyle ön cam değişimi sağlayabilirsiniz.
12 yılı aşkın kaliteli hizmetlerimizde Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Değişimi hizmeti sonrası dokunmatikteki hassasiyet bozulmadan, estetik görünümün ilk alındığı haliyle sağlanması, ekrandaki canlılık ve parlaklık kullanımlarınız sırasında memnuniyetinize kalıcı bir itimat oluşturacak. Cam değişimi hizmetlerinde ucuza kaçarak yan sanayi ürünleri tercih ederek cihazı riske atmak ve ilerleyen durumlarda problemler yaşamak yerine cihazınızı yeni bir cep telefonuyla değiştirmeyi düşünmek yerine orijinal parçası ile tamir ve onarımını yaptırabilirsiniz. Hem yeni bir cihaz alma masraflarında kurtulacağınız hem de güvenle alacağınız hizmette kaliteyle cihazınızın yeni gibi sağlıklı bir şekilde kullanma fırsatı bulacağınız hizmetlerimizde cihazınıza dair tüm sorunlarınızı ortadan kaldıracaksınız.

Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Sökme
Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Sökme

Cihazınızda yaşanan arızanın ne olduğunu tam olarak bilmeseniz dahi teknik ekibimize gelen telefonunuz yapılacak inceleme ve tespit çalışmaları sonrası bilgi erişimi ile cihazınızdaki arıza nedenini, arızanın nasıl giderileceği ve fiyatı hakkında detaylı bilgiyi sizinle paylaşacaktır. Paylaşım sırasında vereceğiniz onaya bağlı olarak orijinal parça ile garantili bir şekilde Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Değişimi hizmeti ve daha pek çok hizmet uygun fiyatlara ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Cam değişikliği anlaşılmayan bir titizlikte Gsm sektöründe aradığınız kaliteyi bulacağınız hizmetlerimizde teknik ekibimiz kısa sürede problemlerinizi kalıcı olarak ve garantili şekilde ortadan kaldıracak.
Özel makinesinde Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Değişimi itina ile gerçekleştirilmekle birlikte 149 TL Gibi bütçenize uygun fiyatlar da dikkatinizi çekecek. Müşteri memnuniyetinin maksimum düzeyde sağlandığı hizmetlerimizde kırılma ve sıvı teması hariç garanti kapsamında olan hizmetlerimiz güveninize kalıcı bir itimat sağlayacak. Cihazın sağlıklı çalışması için tercih edeceğiniz Telefon Hastanesi uygun fiyatlara problemlerinizi ortadan kaldırıyor.

İstanbul / Pendik’de Bulunan Firmamızda 1 saat içersinde onarım imkanı sunuyoruz

Şehir dışı gönderilerin detayı için buraya tıklayın

Saygılarımızla Telefon Hastanesi Ekibi….

Samsung Galaxy S3 Cam Değişimi Fiyatı 99 TL

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı
En Ucuz Samsung Galaxy S3 Cam Değişimi Servisi

Price:99
Category: SAMSUNG     Product #: S3
Regular price:,TRY
(Sale ends 2016-08-22!)      Available from: Telefon Hastanesi Ltd.Şti
Condition: Good yes! Order now!

Samsung Galaxy S3 Ekran Camı Değişimi by

Bu Yazıyı Paylaş


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...