Samsung Galaxy Note 3 Ekran Camı Değişimi 129 TL

Her geçen gün kullanıcısı artan Samsung telefonlarında Samsung Galaxy Note 3 serisindeki cihazlar kullanıcısına büyük bir konfor sağlamaktadır. Geniş ekranı, android işletim sistemi, internet ortamına sağladığı kolaylıklar, oyun oynama ve çeşitli aktivitelerin telefon üzerinden gerçekleştirildiği pek çok uygulamaya imkan tanıyan Samsung Galaxy Note 3 akıllı cihazlar kalitesinin yanında hassasiyetle kullanılması gereken bir üründür.

samsung galaxy note 3 ekran camı örnek
samsung galaxy note 3 ekran camı örnek

Bir cep telefonundan çok daha fazlasını bulağınız Note 3 cihazda ekran camından kaynaklanan problemler hem sinir bozucu bir durum olabilmekte hem de cihazı kullanımda sıkıntılara sebebiyet verebilmektedir. Gerek iş hayatınızda gerekse sosyal yaşantınızda yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olan cihazın yaratacağı ekran sıkıntıları yaşantınızı da sekteye uğratabilecektir.
Teknolojinin bu denli yaşamımıza hakim olduğu günümüzde ekran camında alınan darbe veya düşmelere karşı yaşanan hasarın da güvenilir teknik ekipçe giderilmesi gerekir. Cihazlarda cam değişiminin neredeyse yan sanayi ürünlerinde başka bir cihaza denk gelecek rakamlara ulaşan tamir ve onarım hizmeti canınızı sıkabileceği gibi sizi başka bir cihaz alma eğilimine itebilir veya yan sanayi ürünleri tercih ederek sağlıksız bir kullanımla devam edebilirsiniz.
Telefon Hastanesi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizde 0 yılı aşkın hizmet deneyiminde Samsung Galaxy Note 3 ekran camı değişimi konusunda uzman teknik personellerimizce itina ile yapılmaktadır. Teknoloji sektöründe tamir ve onarım masraflarından kaçarak yan sanayi ürünlerinde ekran cam değişimi yaptırmak zorunda kalmak yerine çok daha uygun fiyatlarla orijinal parça değişimlerinden faydalanabilirsiniz. Güvenle teslim edeceğiniz cihazlarınızın marka ve modele uygun orijinal parçaları çok uygun fiyat avantajlarında ihtiyaçlarınızı karşılıyor.
Samsung Galaxy Note 3 ekran camı değişimi için firmamıza göndereceğiniz cihazınız teknik personellerimiz tarafından anında incelenerek iletişim adresinizden verilecek bilgiler eşliğinde tamir ve onarım onayı alınması sonrası hizmete başlanacaktır. Tamir ve onarım hizmetine onay vermediğinizde cihazınızı yeniden adresinize teslim edileceği gibi tespit ve inceleme işlemlerinden hiçbir talep edilmeyecektir. Yapılan tespit işleminde size verilecek bilgiler arasında cihazın arıza nedeni, nasıl ve hangi yollar giderileceği, tamir veya onarım ücreti önceden bilginize sunulacaktır.

samsung galaxy note 3 ekran camı değişimi-merkezi
samsung galaxy note 3 ekran camı değişimi-merkezi

Tamir ve onarım hizmetini ucuza getireceğiniz Note 3 cam değişimi bütçenizi zorlamayacağınız fiyat avantajlarında sizleri bekliyor. Cihazın ekranında kararma, dokunmatiğin çalışmaması, ekranın kırılması veya çizilmesi gibi problemler cam değişimi gerektiren problemler olarak karşınıza çıkabilir. Cep hastanesi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizde 129 TL gibi uygun fiyata Samsung Galaxy Note 3 ekran camı değişimi yapılmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılamanın ve cihazınızı ilk günkü performansında yeniden kullanmanın keyfini yaşayacağınız hizmetlerimizde Samsung Galaxy Note 3 ekran camı değişimi hizmetin yanı sıra diğer tüm tamir ve arıza hizmetlerimizle orijinal parçalarla problemlerinizin giderilmesini sağlıyoruz. Teknik personellerimizle cihazınız için en sağlıklı çözümleri sizlere sunan firmamız cihazınızı riske atmadan tamir ve bakım hizmetini güvenle almanızı sağlamaktadır. Cihaz tamir ve bakım hizmetinde tüm arayışlarınızı geride bırakarak problemlerinizi bizimle stabil bir biçimde giderebilirsiniz.

İstanbul / Pendik’de Bulunan Firmamızda 1 saat içersinde onarım imkanı sunuyoruz

Şehir dışı gönderilerin detayı için buraya tıklayın

Saygılarımızla Telefon Hastanesi Ekibi….

Samsung Galaxy Note 3 Cam Değişimi Fiyatı 129 TL

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı
En Ucuz Samsung Galaxy Note 3 Cam Değişimi Servisi

Price:129 TL
Category: samsung     Product #: note 3
Regular price:,TRY
(Sale ends 2016-08-22!)      Available from:
Condition: Good var! Order now!

Samsung Galaxy Note 3 Ekran Camı Değişimi by

Bu Yazıyı Paylaş


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...