Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi Fiyatı 99 TL

Yaşamın her alanında sağladığı kolaylıkları ile dikkat çeken akıllı cihazlarda Samsung Galaxy Note 2 serisi cep telefonları kalitesinin yanında estetik tasarımı ile de dikkat çekiyor. Sosyal medyanın tüm olanaklarına kolaylıkla erişim imkanı, çeşitli uygulamaların bir tıkla elinizin altında olması, gerek iş gerekse sosyal yaşantınızda sizi arayanların kolaylıkla erişim imkanı, oyun oynama ve çok daha fazlası Samsung Note2 de sizleri bekliyor.

Samsung Note 2 Cam Degisimi Fiyati
Samsung Note 2 Cam Degisimi Fiyati

Bir çok imkanı bir arada bulabileceğiniz cep telefonunda hal böyle olunca küçük bir hasar veya problem bile sıkıntıya girmenize neden olabilir. Cihazı kullanım şeklinize göre oluşabilecek hasarları arasında yer alan ekran camı, olası bir darbe veya düşme gibi problemlerde çizilebilir ya da kırılabilir. Note2 ekran kaynaklı problemlerde Samsung Galaxy Note 2 cam değişimi yapılması gereken durumlar bulunmaktadır.
Çeşitli sebeplerle değişimi gereken camlar ise tamir ve onarım hizmetlerinde yüksek fiyatlara neden olabilir. Samsung Galaxy Note 2 cam değişimi yaptırmak istediğinizde daha uygun fiyatlara tamir ve bakım hizmeti almak için yan sanayi ürünlere yönelerek bilmediğiniz yerde yaptırmak yerine güven duyacağınız ve orijinal parçası ile değiştireceğiniz tamir ve onarım hizmetini almanız zor değil. Artık uzun araştırmalara bile ihtiyaç duymadan iletişime geçeceğiniz cep hastanesi Note2 cam değişimi hizmetini teknik ekibiyle en hızlı şekilde en ekonomik fiyat avantajlarıyla ihtiyaçlarınıza sağlamaktadır.
12 yılı aşkın hizmet deneyimiyle teknik personellerimiz büyük bir hassasiyet ve titizlikle Samsung Galaxy Note 2 cam değişimi hizmeti vermektedir. Bütçenize uygun fiyat avantajlarında 99 TL gibi bir fiyatla Note2 cam değişimi hizmeti verilmektedir. Cihaz ekranında kararma, camın kırılması, çizilmesi veya dokunmatik ekranın çalışmaması gibi durumlarda Note2 cam değişimi hizmeti gerekebilir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde edineceğiniz detaylı bilgi sonrası cihazınızı ücretiz kargo fırsatı ile firmamıza iletebilir ve teknik personellerimizin cihazı incelemesi sonrası tespit çalışmaları hakkında haberdar olabilirsiniz. Cihaz problemi, nasıl giderileceği ve fiyatı hakkında verilecek bilgiyle sizin vereceğiniz onay sonrası kısa sürede yeniden konforlu bir kullanım olanağı bulacağınız cihazınız yapılan hizmetin garantisiyle teslim edilecektir. Ayrıca tespit çalışmaları sonrası alacağınız bilgi ile cihazı yaptırmak istemezseniz hiçbir tespit ve inceleme hizmeti için ücret talep edilmeyecektir.

Samsung Galaxy Note 2 Cam Degisimi Resimli
Samsung Galaxy Note 2 Cam Degisimi Resimli

Orijinal yedek parçaları ile Note2 cam değişimi hizmetini çok uygun fiyatlara bulacağınız hizmetlerimizde teknik ekibimiz tüm problemlerinizi ortadan kaldıracak. Orijinaliyle değişen yedek parça ile cihazınızı ilk günkü performansı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Samsung Galaxy Note 2 cam değişimi hizmetlerinde vermiş olduğumuz garanti ile de gönül rahatlığında kullanım olanağı bulacaksınız. Severek satın aldığınız cihazınızı estetik yapısı bozulmadan kullanmanın keyfini yaşayacağınız hizmetlerimizde değişim sonrası hiçbir problem yaşamayacaksınız. Özenle kullandığınız telefonunuzu problemsiz bir şekilde kullanım olanağı bulacağınız hizmetlerimizde cihazla ilgili cam değişimi dışında pek çok hasar stabil bir biçimde ortadan kaldırılabilmekte ve orijinal parçaları cihaz performansını etkilemeden kullanımlarınıza olanak tanıyabilmektedir.

İstanbul / Pendik’de Bulunan Firmamızda 1 saat içerisinde onarım imkanı sunuyoruz

Şehir dışı gönderilerin detayı için buraya tıklayın

Saygılarımızla Telefon Hastanesi Ekibi….

Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi Fiyatı 99 TL

Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi Fiyatı
En Ucuz Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi Servisi

Price:99 ₺
Category: Samsung     Product #: note 2
Regular price:,TRY
(Sale ends 2016-08-18!)      Available from:
Condition: Good var! Order now!

Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi by

Bu Yazıyı Paylaş


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...